x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

PROMOSYON KALEMLİK

Kalemlik nedir?

Ofis masanızda, evinizdeki çalışma masasında vazgeçilmez olan tek ürün belki de kalem kutusudur. Elimizin altında kalemlerimiz hazır olsun, not almak istediğimizde hemen ulaşabilelim diye en güzel yeri onlara veririz. Günümüzde sadece kalem koymak için tasarlanmayan, birkaç fonkisyonu bir arada yapan, şık dizayna sahip kalemlikler yaygın olarak kullanılmaktadır. Masa üstlerinde bir süs objesi olarak da kullanılan kalemlikler, promosyon malzemesi olarak da son derece kullanışlıdır.

Promosyon kalemlik ne işe yarar?

Bir iş yeri sahibinin, verdiği internet veya medya reklamının süresi dolunca, broşürleri yırtılıp gidince tanıtımı son bulur. Ancak firmasının adını/logosunu taşıyan bir kalemlik, kullanıldığı müddetçe firmanın reklamını yapar. Düşük bütçeli ve kalıcı reklam arayışında olan tüm firmaların kullandığı en uygun reklam aracı promosyon ürünleridir.

Ayrıca kültürümüzde hediyeleşmenin önemi çok büyüktür. Bir misafirliğe gittiğimizde elimiz boş gitmeyi sevmeyiz. Arkadaşımız bizi hep hatırlasın diye, ufak da olsa emeğimizin geçtiği bir hediyeyi ona vermek isteriz. İşyerimize bir çocuk geldiğinde herkes ona bir çikolata veya oyuncak hediye etme yarışına girer. Bu nedenle hediye olarak bir kalemlik vermek, hem karşı tarafın bir işine yaramakta hem de sizin reklamanız yapılmaktadır. İş’te Kırtasiye farkıyla sitemizde sunulan promosyon kalemlikleri şık dizaynları ile sizler için hazır.

İkitelli’de en uygun promosyon kalemlik modelleri

En ucuz kalemlik bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de promosyon ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Taroks markası ile sizlere sunduğumuz promosyon kalemlikleri, ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, promosyon kalemlik ve diğer promosyon ürünlerimiz hakkında bilgi alarak, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Taroks-logo.png (9 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.