Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

PROMOSYON DUVAR SAATLERİ

Uzun yıllar sadece zamanı belirlemek amacıyla kullanılan duvar saatleri; günümüzde ofisimizin, iş yerimizin, evimizin şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri olarak kullanılmaktadır. Plastik duvar saatleri, metal duvar saatleri, ahşap duvar saatleri, dekoratif duvar saatleri gibi birçok çeşidi olan duvar saatleri, en iyi ve en çok tercih edilen promosyonlardan biri olarak da kabul edilmektedir.

Her an görülebilme ve bakılma özelliği dikkate alındığında Promosyon duvar saatlerinin markanızı en iyi taşıyacak ürünlerden biri olarak görmemiz oldukça doğaldır. Size ait firma ismini ya da firmanızın logosunu bastırarak hediye ettiğiniz bir promosyon duvar saati, asılı olduğu duvarda sürekli size prestij sağlayacak ve bilinirliğinizi pekiştirecektir.

PROMOSYON DUVAR SAATLERİNDE ARANAN ÖZELLİKLER

Üzerine baskı yaptıracağınız promosyon duvar saati modellerinde firmanızın kurumsal yapısına uygun olma özelliği mutlaka dikkate alınmalıdır. Birçok insana hitap eden bir ürünü satıyor veya geniş bir kitleye hizmet veriyorsanız ayırdığınız bütçeye göre daha çok sayıda promosyon duvar saatine baskı yaptırıp daha geniş kitleye ulaştırmalısınız. Bununla birlikte hitap ettiğiniz seçkin ve daha sınırlı bir kitleyse promosyon duvar saati fiyatlarını inceleyip imkanınıza göre daha üst düzey, daha lüks daha dekoratif bir saat seçmeli ve farkındalık yaratmalısınız. Böylesi bir durumda konu tablolu promosyon duvar saatleri de seçenek olarak değerlendirilmelidir.

istekirtasiye.com olarak sizlerin marka değerine ve kazancına katkı sağlamak hedefiyle, duvar saati imalatçılarıyla geniş stoklu, dolayısıyla da uygun fiyatlı bağlantılar kuruyoruz. Kendi imalatımız olan özel baskılı duvar saatlerinin yanı sıra sizin tasarladığınız duvar saatlerini de en uygun fiyatlarla bizden temin edebilirsiniz. Promosyon duvar saati yaptırmaya karar vermişseniz ilk yapacağınız iş, istekirtasiye.com alışveriş sitemizden destek alıp, detaylar için bizimle iletişime geçmek olsun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.