Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 208 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 9 10 11

PROMOSYON TARİHSİZ AJANDA

Promosyon Tarihsiz Ajanda ne işe yarar?

Bir iş yeri sahibinin, verdiği internet veya medya reklamının süresi dolunca, broşürleri yırtılıp gidince tanıtımı son bulur. Ancak firmasının adını/logosunu taşıyan bir defter kullanıldığı müddetçe firmanın reklamını yapar. Düşük bütçeli ve kalıcı reklam arayışında olan tüm firmaların kullandığı en uygun reklam aracı promosyon ürünleridir.

Ayrıca kültürümüzde hediyeleşmenin önemi çok büyüktür. Bir misafirliğe gittiğimizde elimiz boş gitmeyi sevmeyiz. Arkadaşımız bizi hep hatırlasın diye, ufak da olsa emeğimizin geçtiği bir hediyeyi ona vermek isteriz. İşyerimize bir çocuk geldiğinde herkes ona bir çikolata veya oyuncak hediye etme yarışına girer. Bu nedenle hediye olarak bir defter vermek, hem karşı tarafın bir işine yaramakta hem de sizin reklamanız yapılmaktadır. İş’te Kırtasiye farkıyla size sunulan defterler arasında; spiralli defterler, kilitli defterler, kalemlikli defterler, farklı renk ve ölçü seçenekleriyle sunulmaktadır.

İkitelli’de en uygun promosyon tarihsiz ajanda fiyatları

En ucuz promosyon defterlerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de promosyon ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Taroks markası ile sizlere sunduğumuz promosyon defterlerini ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, promosyon defterleri ve diğer promosyon ürünlerimiz hakkında bilgi alarak, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Taroks-logo.png (9 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.