Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Bloknotlar

Bloknot insanların yazı yazma ve not alma ihtiyacını karşılayan deftere verilen isimdir. İnsanların yazı yazma ve not alma ihtiyaçlarını en etkili şekilde çözmektedir. Her çeşit notu barındıran bloknot, genellikle iş yerlerinde kullanılır. Kurumsal bir kimliği olan bloknot iş yerlerinde çok büyük önem taşımaktadır.

Genelde kare biçiminde kesilen ölçüleri ihtiyaca göre değişebilen not kağıtlarının üst üste yerleştirilmesi ile oluşan not kağıtlarına küp not kağıdı denir. Bu kağıtlar hafif bir yapıştırıcı ile uç kısımlarından birbirine bağlanmış ve özel dizayn edilen küp not kağıdı kutusu içerisine yerleştirilmiş olarak sunulmaktadır.

Bloknot nerelerde kullanılır? Küp notluklar ne işe yarar?

Genellikle iş yerlerinde kullanılan bu defterleri kullanmak için sadece iş yerinde çalışmak gerekmiyor. İş hayatında olduğu kadar günlük yaşamda da bloknot defter kullanımına fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Yoğun ve sosyal bir iş yaşamı olan insanlar için ve öğrenciler için kullanımları oldukça fazladır. Bütün öğrenciler için not almak her zaman çok önemlidir. Öğrenciler için oldukça fayda sağlayan ürünlerden bir tanesi kuşkusuz bloknottur.

Ofislerin vazgeçilmezi olan özellikle de masa üstlerinde bulundurulan bu küp notluklar en acil anlarınızda her zaman yardımcınız olacaktır. Bir telefon görüşmesi esnasında müşterinizin size belirtmiş olduğu önemli püf noktalarını, telefon bilgilerini ya da herhangi bir önemli detayı, patronunuza iletmek üzere söylemeniz gereken hususları vs. telefon esnasında kağıt bulma derdini yaşamadan küçük küp kağıtlarınıza kolaylıkla yazabilirsiniz.

Promosyon bloknot fiyatları

İş’te Kırtasiyenin promosyon malzemeleri arasında ilginizi çekecek birçok ürün bulunmaktadır. Firmanızın isim ve logosunun yazıldığı özel dizayn edilen promosyon bloknotlar en ucuz olarak sitemizde sizi beklemektedir. Hemen şimdi sitemize üye olup alışverişe başlayabilir ve ürünü kapıda ödeme avantajı ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Eğer İkitelli’de promosyon ürünü arıyorsanız siparişinizi verdiğiniz anda kendi servisimizle en hızlı şekilde kapınızdayız.  Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Taroks-logo.png (9 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.