Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
1 2 3 4 5 6
Toplam 115 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

PROMOSYON ANAHTARLIK

Promosyon anahtarlık ne işe yarar?

Bir iş yeri sahibinin, verdiği internet veya medya reklamının süresi dolunca, broşürleri yırtılıp gidince tanıtımı son bulur. Ancak firmasının adını/logosunu taşıyan bir anahtarlık, kullanıldığı müddetçe firmanın reklamını yapar. Düşük bütçeli ve kalıcı reklam arayışında olan tüm firmaların kullandığı en uygun reklam aracı promosyon ürünleridir.

Ayrıca kültürümüzde hediyeleşmenin önemi çok büyüktür. Bir misafirliğe gittiğimizde elimiz boş gitmeyi sevmeyiz. Arkadaşımız bizi hep hatırlasın diye, ufak da olsa emeğimizin geçtiği bir hediyeyi ona vermek isteriz. İşyerimize bir çocuk geldiğinde herkes ona bir çikolata veya oyuncak hediye etme yarışına girer. Bu nedenle hediye olarak bir anahtarlık vermek, hem karşı tarafın bir işine yaramakta hem de sizin reklamanız yapılmaktadır. İş’te Kırtasiye farkıyla sitemizde farklı renk ve kordon modellerinde anahtarlıklar sunulmaktadır.

İkitelli’de en uygun promosyon anahtarlık fiyatları

En ucuz promosyon anahtarlıklerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de promosyon ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Taroks markası ile sizlere sunduğumuz promosyon anahtarlıklarını ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, promosyon anahtarlıkları ve diğer promosyon ürünlerimiz hakkında bilgi alarak, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Taroks-logo.png (9 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.