Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

PROMOSYON AJANDALAR

Her ne kadar teknoloji gelişse ve farklı not tutma yöntemleri gündeme gelse de ajandalar özellikle iş dünyasının olmazsa olmazlarından biri olmaya devam etmektedir. Bu durumun farkında olan birçok seçkin firma, müşterilerine ve potansiyel müşterilerine baskılı promosyon ajandalar hediye etmeyi ara vermeden sürdürmektedir. İş adamlarından sekreterlere; öğretmenlerden öğrencilere kadar hemen hemen eli kalem tutan herkes, promosyon ajandaya ya da promosyon deftere ihtiyaç duymaktadır. Hâl böyle olunca en gözde hediyelerden biri de promosyon ajandalar olmaktadır.

Promosyon ajandaların bir bölümü tarihli olmasına rağmen, firmaların isteklerine göre promosyon tarihsiz ajandalar da yaygın olarak tercih edilmektedir. Çalışma ve not tutma sistemi günlük olan kullanıcılar tarihli ajandaları tercih ederken; tarih atmaya ihtiyaç duyulmayan ve not defteri ya da haftalık ajanda şeklinde kullanıma yönelik olan promosyon tarihsiz ajandalar da esnek kullanım imkanı sağlamaktadır.

PROMOSYON AJANDA ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Promosyon ajandada ürün çeşitliliği, tercih alanının genişliğinden dolayı oldukça fazladır. Promosyon ajanda modelleri; ebat, kaplama ve cilt özellikleri, iç sayfa şekli, renk seçenekleri gibi hususlar dikkate alındığında oldukça geniştir. Müşterinin öncelik noktasına göre promosyon ajanda kapağında; termo deri, lüks termo deri, suni deri, gerçek deri, mukavva kapak, ahşap kapak gibi onlarca çeşit yer alırken; Vip sekreter ve ahşap kutulu organize setler de son dönemlerde en çok tercih edilen ürünler olarak dikkat çekmektedir.                                                   

Ebat yani ajanda ölçüsü olarak ise 9x14 ten başlayarak 13x21, 15x21, 17x24 gibi ölçüler oldukça fazla ilgi görmektedir. Promosyon ajandalar’da renk seçeneği de epeyce artmış durumdadır. Yaygın olarak kullanılan mavi, kırmızı, siyah gibi kapak renklerine, son yıllarda yeşil, beyaz, sarı, gri gibi renkler de ilave edilmiştir. Böylece hem renk skalası genişlemiş hem de ajandayı hediye edecek firmanın kurumsal renklerine ulaşım kolaylaşmıştır.

PROMOSYON AJANDALARA BASKI NASIL UYGULANIR?

Baskılı promosyon ajandalar, müşterinin beklentilerine ve ihtiyaca göre şekillenebileceğinden baskılı alan oldukça esnektir. Kapağın hem ön hem de arka yüzüne firma logosu, iletişim bilgileri ya da duyurular estetik bir şekilde tasarlanarak yerleştirilebilirken, kapak içine ya da iç sayfalara da reklam uygulaması ya da ek reklam sayfa ilavesi yapılabilmektedir. istekirtasiye.com ‘un kendi baskı tesisinde, kapak ön ve arka yüzüne serigrafik baskı, UV baskı, sıcak baskı, soğuk baskı, lazer baskı, metal üzeri baskı gibi birçok baskı uygulaması özenle yapılmaktadır.

 istekirtasiye.com ‘dan 2019 promosyon ajandalara en uygun fiyatlarla ulaşabilirken; 2020 Promosyon ajandaları için de şimdiden iletişime geçebilir, ucuz promosyon ajandalara ve kaliteli ajandalara onlarca farklı model seçenekleri ve baskı alternatifleriyle ulaşabilirsiniz. Bizden fiyat almadan promosyon ajanda siparişi vermeyin.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.