Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Proje Klasörleri

İş ve okul hayatımızda hepimizin muhakkak deneyimlediği bir şey de projelerdir. Birçok departman devamlı olarak ortaya yeni projeler çıkartır. Mimarlar, mühendisler ve dahası dijital şekilde proje ortaya çıkartabilirken aynı zamanda bunu kağıda da dökmeleri gerekebiliyor. İşte tam bu noktada proje klasörü devreye giriyor.

Hiçbirimiz üzerinde uğraştığımız, gerektiğinde gece gündüz üzerinde durduğumuz işlerin başına bir şey gelmesini istemeyiz. Bunu dijital ortamda yaptığımız zaman silinme korkusu yaşıyorsak, kağıt üzerinde uğraştığımız projelerin de yırtılmasından, kırışmasından ya da üzerine bir şey dökülmesinden korkarız. Eskiden birçoğumuz projelerin kırışmaması için onları halıların altında saklardık. Eğer bir ofis ortamında bunu gerçekleştiriyorsak, insanları uyararak dikkat etmelerini söylerdik.

Şimdi ise birbirinden korunaklı proje klasör çeşitleri ile projelerimizi uygun fiyata muhafaza etmeyi tercih ediyoruz.

Birden fazla proje klasör çeşitlerini içerisinde bulunduran istekirtasiye.com üzerinden bulabileceğiniz proje klasörlerine bir göz atalım;

Proje ebatlarımız her zaman birbirinin aynısı olmuyor. Kimi zaman küçük çaplı bir proje ortaya çıkartırken kimi zaman ise çok büyük ölçülere sahip olan bir proje üretebiliyoruz. Bu gibi durumlarda farklı ölçülere sahip olan bir proje kutusuna ihtiyaç duyarız.

Proje kutularının birbirinden ayrıldığı noktalar geniş, dar ve özel olmalarıdır. Geniş, dar ve özel olarak proje kutuları da kendi içlerinde kategorilere ayrılırlar. Dilediğiniz ölçülerde proje kutusu bulabilmeniz için istekirtasiye.com üzerinden araştırabilir ve aynı gün kargo avantajı ile proje kutusu satın alabilirsiniz.

Proje Kutusu Battal Geniş (29X36X10)

Proje Kutusu Battal Dar (29X36X5) 880G

Proje Kutusu Battal Özel (29X40X9) 890G

Gibi ayrımlara sahip olan ve daha fazla seçenekler için sayfamızda bulunan proje klasör modellerine göz atabilirsiniz.

Bunlardan farklı olmak üzere projelerini bir kutudan ziyade proje çantası ile muhafaza etmek isteyen kişiler için de kullanılması çok pratik ve taşıması da bir o kadar kolay olan proje çantası da çeşitlerimiz arasındadır. Kutuları bir saklama olarak kullanabilirken, proje çantalarını da dilediğimiz gibi rahatlıkla yanımızda taşıyabiliriz. Kapıda ödeme seçeneği ile

Devasa projeleri taşıma korkusundan vazgeçiyoruz. Çok büyük ölçülere sahip olan bir projemiz olduğu takdirde olmazsa olmaz diyebileceğimiz diğer bir ürün ise proje tüpü. Yine kendi içinde ölçü çeşitleri bulunan proje tüpü sayesinde dilediğiniz gibi projelerinizi yanınıza alabileceksiniz. İster okula giderken, ister ofise giderken kolaylıkla projelerinizi bu proje tüplerine koyabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile proje tüpüne sahip olmanız kolay ve güvenilir olacaktır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.