1 TL Kampanyası

Printpen Printpen Muadil Toner Hp Ce412A 305A M351,M375,M451,M475 Sarı

Marka : PRINTPEN

Ürün Kodu : 41881

%12 İndirim
221,76 TL + KDV
195,15 TL + KDV
KDV Dahil : 230,28 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Printpen Printpen Muadil Toner Hp Ce412A 305A M351,M375,M451,M475 Sarı

   

  Toner nedir? Kağıt üzerinden verileri almak için kullanılan toza toner denir. Toner ilk kullanılmaya başlandığında bu tozlar karbon tozundan elde ediliyordu. Ancak ilerleyen senelerde teknolojinin gelişmesi ve kaliteye önem verilmesiyle birlikte bu tozların içine polymer karıştırılarak toner çeşitleri içinde daha dayanıklı bir yapı elde edildi. Ancak bazı toner fiyatları oldukça yüksektir. Bu yüksek fiyatlar sebebiyle orijinal toner yerine geçebilecek kalıcı ve kaliteli çözümler aranmıştır. Bu sorunu çözüme ulaştıran firma, Türkiye’nin ilk muadil toner ve muadil kartuş markası ayrıcalığına da sahip olan Printpen olmuştur. Printpen 1989’dan beri sürekli artan uzmanlığı ve genişleyen ürün yelpazesi ile muadil yazıcı tüketim ürünleri konusunda son 10 yıldır üst üste pazar liderliğini korumaktadır. Printpen muadil toner sayesinde hem üstün baskı kalitesini yakalamış hem de ekstra maliyetlerden kurtulmuş olacaksınız. Sarı renkli mürekkebi sayesinde ise en üstün kalitede çıktılar elde edeceksiniz. Hp yazıcınızla uyumlu çalışan Printpen muadil toner, yaklaşık 2.800 sayfa baskı kapasitesi ile ilk baskıdan son baskıya kadar aynı kalite bozulmadan devam eder.


  PrintPen - PrintPen Muadil Kartuş ve Muadil Toner

  Printpen Hp Muadil Toner Yanında Alınabilecek Ürün Tavsiyeleri

   

  Printpen Hp Muadil Toner ürününü tercih eden siz değerli müşterilerimizin İş’te Kırtasiye.com sitemizde bulunan Kartuş Toner kategorisine bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

  Muadil Toner ve Orijinal Toner Arasındaki Farklar

  Aralarında çok küçük farklılıklar vardır. Ancak orijinal kartuş kullanmayıp muadil toner kullanmayı tercih edenlerin piyasa tarafından güveni kanıtlanmış bir markayı tercih etmeleri, elde edilecek ürünlerin %100 kalitede olması için mutlaka dikkat edilmesi gereken bir husustur. Printpen ise bu konuda sektör tarafından tam onay almış bir markadır. İş’te Kırtasiye.com ile aradığınız her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Kolay ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerimizden faydalanın. Keyifli alışverişler!

  Printpen Hp Muadil Toner Özellikleri

   

  Marka

  Printpen

  Ürün

  Hp Muadil Toner

  Baskı Kapasitesi

  2.800 Sayfa

  Renk

  Sarı

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.