x
1 TL Kampanyası

Printpen Oki Ml-320,321,390,391 Oki Ml-3320, Şerit

Marka : PRINTPEN

Ürün Kodu : 10083

%12 İndirim
26,09 TL + KDV
22,96 TL + KDV
KDV Dahil : 27,10 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Printpen Oki Ml-320,321,390,391 Oki Ml-3320, Şerit

   

  Resmi kurumlardan eğitim kurumlarına kadar pek çok alanda ihtiyaç duyulan yazıcıların her bir parçası da en az makinenin kendisi kadar öneme sahiptir. Yazıcıların en önemli mekanizma parçalarından biri yazıcı şerididir. Peki yazıcı şeridi nedir? Yazıcı şeridi, basımın kağıda aktarılması konusunda nokta vuruşlu yazıcıların tamamında aktif bir şekilde görev alır. Aynı zamanda nokta vuruşlu yazıcıların ömürlerinin de daha uzun olmasını sağlarlar. Ancak bazı yazıcı şeridi fiyatları oldukça yüksektir. Bu yüksek fiyatlar sebebiyle orijinal yazıcı şeridi yerine geçebilecek kalıcı ve kaliteli çözümler aranmıştır. Bu sorunu çözüme ulaştıran firma, Türkiye’nin ilk muadil toner ve muadil kartuş markası ayrıcalığına da sahip olan Printpen olmuştur. Printpen 1989’dan beri sürekli artan uzmanlığı ve genişleyen ürün yelpazesi ile muadil yazıcı tüketim ürünleri konusunda son 10 yıldır üst üste pazar liderliğini korumaktadır. Printpen Oki yazıcı şeridi sayesinde hem üstün baskı kalitesini yakalamış hem de ekstra maliyetlerden kurtulmuş olacaksınız. Özel mürekkebi sayesinde ise en üstün kalitede çıktılar elde edeceksiniz. Dayanıklı şerit kumaşıyla uzun ömürlü kullanım sağlayan ve Oki yazıcınız ile uyumlu olan Printpen Oki Yazıcı Şeridinin yıpranma oranı düşüktür. Mürekkebin akışını sağlayan özel sistemi ile mürekkebin dağılmasını önler. Ayrıca 3.000.000 karakterlik baskı kapasitesine sahiptir.


  File:Brother logo.svg - Wikimedia Commons  Printpen Oki Muadil Yazıcı Şeridi Yanında Tavsiye Ettiğimiz Ürünler

  Yazıcı şeridinizin kaliteli basımından maksimum yararlanabilmeniz için İş’te Kırtasiye.com sitemizin Kağıt Ürünleri kategorisine göz atabilir, fotokopi kağıtlarından teknik kağıtlara kadar birçok ürünü en avantajlı fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz.

  Muadil Yazıcı Şeridi ve Orijinal Yazıcı Şeridi Arasındaki Farklar

  Aralarında çok küçük farklılıklar vardır. Ancak orijinal yazıcı şeridi kullanmayıp muadil yazıcı şeridi kullanmayı tercih edenlerin piyasa tarafından güveni kanıtlanmış bir markayı tercih etmeleri, elde edilecek ürünlerin %100 kalitede olması için mutlaka dikkat edilmesi gereken bir husustur. Printpen ise bu konuda sektör tarafından tam onay almış bir markadır. İş’te Kırtasiye.com ile aradığınız her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Kolay ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerimizden faydalanın. Keyifli alışverişler!

  Printpen Oki Muadil Yazıcı Şeridi Özellikleri

  Marka

  Printpen

  Ürün

  Oki Muadil Yazıcı Şeridi

  Baskı Kapasitesi

  3.000.000 Karakter

  Yazıcı Şerit Tipi

  Standart

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.