x
1 TL Kampanyası

Printpen Muadil Toner Samsung Mlt-D116S Siyah

Marka : PRINTPEN

Ürün Kodu : 41861

%12 İndirim
107,56 TL + KDV
94,65 TL + KDV
KDV Dahil : 111,69 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Printpen Muadil Toner Samsung Mlt-D116S Siyah 

  Toner nedir? Kağıt üzerinden verileri almak için kullanılan toza toner denir. Toner ilk kullanılmaya başlandığında bu tozlar karbon tozundan elde ediliyordu. Ancak ilerleyen senelerde teknolojinin gelişmesi ve kaliteye önem verilmesiyle birlikte bu tozların içine polymer karıştırılarak toner çeşitleri içinde daha dayanıklı bir yapı elde edildi. Ancak bazı toner çeşitlerinin fiyatları oldukça yüksektir. Bu yüksek fiyatlar sebebiyle orijinal toner yerine geçebilecek kalıcı ve kaliteli çözümler aranmıştır. Bu sorunu çözüme ulaştıran ürün muadil tonerdir. Peki, muadil toner ne demek? Genel olarak orijinal tonerlere bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Orijinal tonerlerin sağladığı basım sayısına ve renk kalitesine çok yakın bir kalite sunmaktadır. Bu sayede daha ucuza aynı kaliteyi kullanmış olursunuz. Türkiye’nin ilk muadil toner ve muadil kartuş markası ayrıcalığına da sahip olan Printpen olmuştur. Printpen 1989’dan beri sürekli artan uzmanlığı ve genişleyen ürün yelpazesi ile muadil yazıcı tüketim ürünleri konusunda son 10 yıldır üst üste pazar liderliğini korumaktadır. Printpen muadil toner sayesinde hem üstün baskı kalitesini yakalamış hem de ekstra maliyetlerden kurtulmuş olacaksınız. Siyah renkli mürekkebi sayesinde ise en üstün kalitede çıktılar elde edeceksiniz. Samsung yazıcınızla uyumlu çalışan Printpen muadil toner, yaklaşık 1.200 sayfa baskı kapasitesi ile ilk baskıdan son baskıya kadar aynı kalite bozulmadan devam eder.


  PrintPen - PrintPen Muadil Kartuş ve Muadil Toner

  Printpen Muadil Toner Yanında Mutlaka İncelenmesi Tavsiye Edilen Ürünler

  Printpen Muadil Toner ürününü kullanan müşterilerimiz için İş’te Kırtasiye.com sitesinin uygun fiyatlı avantajlarını daha yakından inceleyebileceği Kağıt Ürünleri kategorisine bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

  Muadil Toner ile Orijinal Toner Arasındaki Fark?

  Aralarında çok küçük farklılıklar vardır. Ancak orijinal toner kullanmayıp muadil toner kullanmayı tercih edenlerin piyasa tarafından güveni kanıtlanmış bir markayı tercih etmeleri, elde edilecek ürünlerin %100 kalitede olması için mutlaka dikkat edilmesi gereken bir husustur. Printpen Muadil Toner ise bu konuda sektör tarafından tam onay almış bir markadır. İş’te Kırtasiye.com ile aradığını her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Kolay ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerimizden faydalanın. Keyifli alışverişler!

  Printpen Muadil Toner Özellikleri

  Marka

  Printpen

  Ürün

  Muadil Toner

  Baskı Kapasitesi

  1.200 Sayfa

  Renk

  Siyah

  Uyumlu Cihaz

  Samsung

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.