Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2

PRESTİJ VE DOLMA KALEMLER

Prestij ve dolma kalemlerin ne kadar şık ve estetik bir tasarım, görüntüsü olduğunu herkes bilir. Görünüşü güzel olduğu kadar dolma kalem ile yazı yazmak da bir o kadar çekici bir hareket diyebiliriz. Fakat dolma kalemler ile yazı yazmak da beceri isteyebilir, göründükleri kadar kolay değiller. Sıvı mürekkeple beslenen dolma kalemler, yazmayı bir zevk olarak görenler için adeta bir tutkudur. Kullanıcısına tutuş rahatlığı ve yazı akıcılığı sunan dolma kalemler, bir karakter yansıması olarak da değerlendirilmektedir. İyi bir dolma kaleme sahip olan birinin hayatını düzenli kıldığını ve dağınıklıktan uzak durduğunu da söylemek mümkün. Hayatlarında hep bir tertipli olma durumu söz konusu olabilir.

Dolma kalemlerin iki kısımdan oluşur. Birincisi mürekkep haznesinin bulunduğu gövde, ikincisi ise divit uçlarıdır. Dolma kalemler, içinde ucu besleyen bir hazne (depo) ya da kartuş bulunduran, yazıyı yazdıkça kartuş veya hazneden gelen mürekkeple yazmaya devam eden bir mürekkepli kalem sistemidir.

Dolma kalemler 1884 yılında icat edilmiştir. O zamandan bu yana dolma kalem şıklığını bozmamakla birlikte, üzerine çıkarılan dolma kalem niteliğine sahip birçok kalem çeşidi olsa bile değerini hiçbir zaman yitirmemiştir. Dolma kalem bir kalite ve prestij göstergesi olmuştur. Güzel yazı yazmaya özen gösteren, yazı yazarak hayatını geçindiren, bunu hobi haline getiren, iş gereği sürekli imza atması gereken kişiler bu dolma kalemleri sıklıkla tercih eder ve bu konuyu önemserler.

Önde gelen dolma kalem markaları istekirtasiye.com aracılığı ile şöyle; scrikss dolma kalem, cross dolma kalem ve pelikan dolma kalemdir".

Hediye dendiği zaman özellikle bir iş hayatında olan kişi için hediye düşünülüyor ise akla ilk gelen şeylerden biri dolma kalem olmaktadır. İstekirtasiye.com sizler için isme özel dolma kalem hizmetini de vermeyi unutmadı. Birbirinden şık özel yazı tasarımları ile sevdiklerinize unutulmaz hediyelik dolma kalem verebilirsiniz.

Birbirinden kaliteli olan bu markalar sizler için dolma kalem modellerini ve dolma kalem çeşitlerini her geçen gün daha güzelleştirmektedir. Mavi dolma kalem, gri dolma kalem, siyah dolma kalem ve kırmızı dolma kalem gibi dolma kalemler her zaman şıklığıyla bilinirler.

PRESTİJ VE DOLMA KALEM FİYATLARI

Dolma kalem fiyatları normal bir tükenmez kaleme göre daha ücretli olduklarını herkes bilir. Bu fiyatların arasında çok büyük farklar da bulabilirsiniz. Yine de her bütçe için ayrı ayrı kaliteli dolma kalemler üretilmektedir. Dolma kalem modelleri ve fiyatları için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz. Kapıda ödeme avantajından da yararlanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.