x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

POSTER TUTUCULAR

Poster tutucular veya poster clampler, fuarlarda, showroomlarda, mağazalarda ürün görsellerinizi en iyi şekilde müşterilerinize sunmanızı sağlayan display ürünleridir.  Alüminyum çerçevelere göre daha ekonomik ve kullanımı oldukça pratiktir. Hafifliği ve boyutları sayesinde yer kaplamaz. Şık tasarımıyla ürünlerinizi sergilemenizi sağlar. Reklam tutucular kolayca sökülüp takılabilir. Poster tutucular sinema salonları girişlerinde afiş gösteriminde de yaygın olarak kullanıldığından afiş tutucu olarak da adlandırılmaktadır.

Poster Tutucu Modelleri

Tutamaç kısmında alüminyum kullanılması durumunda alüminyum poster tutucu, ahşap çerçevelilere ahşap poster tutucu, plastik kullanıldı ise plastik poster tutucu olarak adlandırılırlar.

İşte Kırtasiye kendi üretim tesislerinde alüminyum malzeme kullanılarak üretilen poster tutucu İşte Kırtasiye’nin kendi markası olan TAROKS adı ile satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler %100 kendi imalatımızdır. Sitemizde bulunan standart ölçülerin (50 cm, 60 cm vb.) haricinde özel ebatlarda da üretim yapılabilmektedir. Sitemizde bulunmayan özel siparişlerinizi bildirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yön panosu Fiyatları

İstenen ölçülere göre poster tutucu fiyatı da çeşitlilik göstermektedir. Genel olarak fiyatlar 15 ila 40 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Üretimi yapılan panolar İşte Kırtasiye Lojistik ekibi tarafından özenle paketlenir ve kusursuz bir şekilde tüketiciye sunulur. Kırılma, ezilme veya çizilme gibi herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması halinde bizimle iletişime geçildiği takdirde ürün hemen yenisi ile değiştirilecektir.

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.