Plastik Açılır Çerçeve A4 Kahverengi

Marka : TAROKS

Ürün Kodu : 43815

%12 İndirim
15,00 TL + KDV
13,20 TL + KDV
KDV Dahil : 15,58 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Plastik Açılır Çerçeve A4 Kahverengi

  İş yerlerinizde, okullarda, sitelerde veya eğitim kurumlarında bildirileri ve afişleri asmak için sıkça kullanılan plastik açılır kapanır çerçeveler, taroks markasının güvencesi ile sizlere sunuluyor. Kahverengi rengi ve A4 boyutundaki büyüklüğüyle artık afişleriniz veya bildirileriniz daha dikkat çekici olacak. Üstelik taroks plastik açılır kapanır çerçeve modelinin zarafeti ile duvarlarınızda daha estetik bir görünüm sağlayacak. Kolayca açıp kapatabileceğiniz kapaklı sistemi sayesinde istediğiniz her an kolayca görsellerinizi yenileme ve değiştirme fırsatı elde edeceksiniz. Gerek günlük organizasyonların işleyişini sağlamak gerekse firmanızın logosunu daha görünür kılmak isteyenlerin çokça tercih ettiği bir üründür. Yaptığınız kampanyaları ve hızlı değişen ürün çeşitlerinizi sergilemek için kullanabilirsiniz.


  Iste-Kirtasiye-Taroks-Yerli-logo.png (41 KB)
  Plastik Açılır Çerçeve A4 Kahverengi Yanında Kullanılabilecek Tavsiye Ürünler

  Plastik Açılır Çerçeve A4  ürününü tercih eden müşterilerimiz için diğer çerçeve çeşitleri ve daha birçok tanıtım ilanları sergileme standlarını bulabileceği Display Ürünleri kategorisine göz atmalarını tavsiye ederiz. İş’te tercihiniz, İş’te Kırtasiye.com! 

  En Kullanışlı Çerçeve

  Bir çerçeveden beklentimiz genel olarak görsellerimizi daha ilgi çekici hale getirmesi ve günlük hareketliliğimiz içerisinde pratik bir kullanım imkanı sağlamasıdır. Tarkan Reklam firmasının, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde geliştirdiği ve Taroks etiketiyle piyasaya sürdüğü açılır kapanır plastik çerçeve kolay bir kullanım imkanı sağlıyor. Bu sayede daha kullanışlı bir çerçeve ile firmanızın duvarlarını süslüyorsunuz. Marka kimliğine estetik bir katkı sağlamak isteyenleri İş’te Kırtasiye.com sitemizin birbirinden avantajlı ve kaliteli ürünleri ile tanışmaya davet ediyoruz. Keyifli alışverişler!

  Taroks Plastik Açılır Çerçeve Özellikleri

  Marka

  Taroks

  Ürün

  Açılır Çerçeve

  Boyut

  A4

  Renk

  Kahverengi

   

   

   

   

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.