Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

PİL

  1. Yüzyılda icat edilmiş olan pil, kablolara ihtiyaç duyulmadan sürekli bir şekilde elektrik akımını mümkün kılan bir üründür. İçerisine yüklenen elektrik akımı sayesinde bugün birçok elektrik ihtiyacı duyulan eşyaları / ürünleri, kablo ve prizlere gerek kalmadan, elektrik akımına sahip olan pil ile kullanmamızı sağlamaktadır. Kumandalar, saatler, mp3 çalar, taşınabilir şarj aleti, fenerler, oyuncaklar, tansiyon ölçme aletleri gibi birçok günlük hayatımızda kullanabildiğimiz eşyalarımızda pillere ihtiyaç duyarız.

PİL ÇEŞİTLERİ

Piller kendi içlerinde ayrılmaktadır. Öncelikle bilmemiz gereken ayrıntı, şarj edilebilen ve şarj edilemeyen piller olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Şarjlı piller kullandığınız pili daha uzun zaman kullanmanızı sağlayabilmektedir. Örneğin kumandanız için kullandığınız pilin artık çalışmadığını fark ettiyseniz pil şarj aleti ile pilinizi şarj edebilir ve tekrardan kullanabilirsiniz.

Birçok pil boyutu vardır. Büyük boy, orta boy, kalem pil, ince kalem pil, lityum iyon pil, alkalin pil ve düğme pil olarak çeşitlendirilmiştir. Her birinin kullanım alanı değişebilir. Aynı zamanda bu piller AA, AAA, C, D, 9V ve 12 volt pil olarak da sınıflandırılmaktadır. Günlük elektronik cihazlarımızda AA/AAA kalem piller ve 9 volt pil kullanılmaktadır. AA ve AAA kalem, C ve D ise daha fazla kapasiteye sahip olan pillerdir.

Sizin pili kullanacağınız ürünün hangi pile uyumlu olduğunu bilmeniz gerekmektedir. İstekirtasiye.com üzerinden de satın alabileceğiniz pillerden bazıları ise şöyledir;

Duracell pil; duracell ince kalem pil, duracell orta boy pil, duracell büyük boy pil, duracell kalem pil ve duracell 9v pil gibi içerisinde özelliklerine göre değişkenlik gösteren duracell piller.

Varta pil; büyük boy, orta boy, kalem pil, ince kalem pil, lityum pil, alkalin pil gibi içerisinde özelliklerine göre değişkenlik gösteren varta piller.

PİL FİYATLARI

Büyük boy pil, orta boy pil, kalem pil, ince kalem, lityum iyon pil, alkalin pil içerisinde bulundurduğu güçlere göre pil fiyatları değişkenlik gösterebilmektedirler. Şarj edilebilir ve şarj edilmeyen piller arasında da fiyat farklı söz konusu olabilir. Piller kalitesinden dolayı, hem fiyat olarak hem kullanım olarak memnun olmanızı sağlayacaklardır. En uygun ve en kaliteli piller için istekirtasiye.com üzerinden pil kategorisini ürünleri inceleyebilir ve satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.