Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

PERMANENT MARKÖRLER

Kalemler ile her yüzeye yazı yazabilmemiz mümkün değildir. Kağıt gibi yüzeyler üzerine normal bir tükenmez kalem, kurşun kalem, uçlu kalem, dolma kalem vb. kalemler ile yazı yazabiliyorken, cam, seramik, ayna, tahta ya da kalın kartonlar, kaygan yüzeylerin üzerine bu kalem çeşitleri ile yazı yazabilmemiz mümkün değildir. Burada devreye permanent markörler giriyor.

Örneğin şirketinizde ürün depoladığınızı düşünelim. Ürünleriniz depolarınız içerisinde kolilerde bulunuyor vaziyetteler. İhtiyaç durumunda kolileriniz içerisinden ürünleri çıkartmak isteyebilirsiniz fakat onca koli arasından aradığını bulması biraz zorlayıcı olabilir. Bunun için kolilerinizin üzerine permanent marker kalem ile içinde hangi ürün bulunuyorsa yazabilir ve bu sayede kolilerinizin içerisinde ne olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Bu size zamandan tasarruf sağlayacaktır. Bunları koli kalemi ya da permanent marker kalemi olarak adlandırabilmekteyiz.

Aynı zamanda bu permanent kalemler kalıcı olduklarından dolayı hem ışığa hem dış etkenlere de dayanıklılardır. Herhangi bir taşınma durumunda yazılarınız silinmeyecek ve bu sayede amacınızdan da şaşmamış olacaksınızdır.

Markör permanent kalem çeşitleri arasında birçok kalem çeşidi mevcuttur. Onlardan bazıları ise şöyledir;
Cam kalemi,
Metal kalemi,
Seramik Kalemi,
Koli kalemi,
Hobi sanat kalemi,
Tam örtücü kalem gibi çeşitli permanent markör kalemini istekirtasiye.com üzerinde sizlerle.

Bununla birlikte kalemlerinizin mürekkebi bitmesi durumunda yeni bir kalem almaktan ziyade permanent markörler için üretilmiş olan mürekkepleri satın alarak kaleminize yeniden mürekkep doldurabilirsiniz. Bu sayede kaleminizi uzun zaman boyunca kullanabilme imkanı da bulmuş olursunuz.

PERMANENT MARKÖR FİYATLARI

Markör permanent kalem fiyatları kullanım ömrü ve kullanışlılığı tarafına bakıldığı takdirde her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaktadır. istekirtasiye.com sizler için alanının en kalite ve en tercih edilen markalarıyla birlikte permanent markör kalemleri ürünleri arasında bulundurmaktadır. En uygun ve en kaliteli ürünler için sitemizi ziyaret edebilir, güvenli bir alışveriş yapabilir ya da dilerseniz kapıda ödeme avantajından da yararlanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.