x
1 TL Kampanyası

Pelikan Dolmakalem Kartuşu 4001 Kısa Mavi 6'lı

Marka : PELİKAN

Ürün Kodu : 40726

%12 İndirim
7,62 TL + KDV
6,71 TL + KDV
KDV Dahil : 7,91 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Pelikan Dolmakalem Kartuşu 4001 Kısa Mavi

  Genellikle dolma kalemler ömürlük kullanılan ürünlerdir. Uzun yıllar hep yanınızda bulunan veya sevdiğiniz birisine entelektüel bir hediye vermek istediğinizde alınabilecek en güzel armağanlardan birisidir. Dolma Kalemlerimizin mürekkebi bittiğinde ise kartuşlarını yenilememiz gerekmektedir. Ancak dolma kalem kartuşu, yazılarınızın kalitesini devam ettirmek için büyük bir önem arz etmektedir. Pelikan 4001 mürekkep ‘’kullan – at’’ anlayışı yerine mav imürekkebi ile çok daha uzun kullanım imkanı sağlar. 179 yıllık Alman geleneğinin bir parçası olan Pelikan Mürekkep, uzmanların formüle ettiği dayanıklılığı ile mürekkep sorununu uzun bir süre düşünmek istemeyenlerin tercihidir. Yazımına alıştığınız dolma kaleminizle daha uzun süre yazmaya devam etmek istiyorsanız Pelikan 4001 Royal Dolma Kalem Kartuşu ile bittikçe tekrar doldurabilirsiniz. Parlak rengi ve akışkanlık özelliği ile uzun süre kullanmama durumunda donma ve kurumalara karşı etkili bir özellik gösterir.

  Pelikan Dolmakalem Kartuşu ile Birlikte Alınabilecek Ürünler

  Pelikan 4001 Mürekkep Dolma Kalem Kartuşu tercih eden müşterilerimiz için İş’te Kırtasiye.com sitemizin Ofis Kırtasiye kategorisinde bulunan Yazı Gereçleri alt kategorisine bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

  Dolma Kalem Kartuşu Nasıl Değiştirilir?

  Dolma Kalemlerin kartuşu mürekkep besleme kanalına yalnızca hafif bir basınç uygulayarak takılır. Bu kadar pratik bir şekilde kartuş değişikliği yapabilirsiniz. Bu ürünü avantajlı fiyat seçenekleri, hızlı teslimat ve güvenilir alışveriş imkanları ile birlikte İş’te Kırtasiye.com sitemizden inceleyebilir veya İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek kolaylıkla temin edebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

  Pelikan Mürekkep Özellikleri

  Marka

  Pelikan

  Ürün

  Dolma Kalem Kartuşu 4001

  Renk

  Mavi

  Menşei

  Almanya

  Kutu Adedi

  6'lı

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.