Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Peçetelik Modelleri

Restorantlarda, kısacası yemek yediğimiz her masada çoğunlukla bulunan peçetelikler farklı modellerde ve renklerde üretilmektedir. Masalarda peçeteliklere yer verilmesi ayrı bir şıklık ve titizlik konusunda da temiz bir duruş sergilemektedir. Günümüzde her 100 restorant'ın 99'unda peçetelik aktif olarak kullanılmaktadır. Hal böyle olunca restoranlara özel peçetelik modelleri ve isteğe uygun renk seçenekleriyle peçetelikler üretilmektedir.

Şık Peçetelik Modelleri

Peçetelikler yapılırken hammadde olarak ahşap, krom, çelik veya bambu gibi sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Kazara düşme durumlarında kırılmaması için bu maddeler tercih edilerek üretilmektedir. Şık peçetelik modelleri ile çeşitli renklerle birlikte daha şık bir şekilde sofralarımızı süslemektedir. Fabrikalarda özenle üretilen peçetelikler, tasarım şıklığıyla sofralarda veya restoranlarda kullanılmak için oldukça çok tercih edilierler. Ahşap peçetelik modelleri, krom peçetelik modelleri, çelik peçetelik modelleri ve ferforje peçetelikler geniş ürün modelleriyle kategorileri ziyaret ederek modelleri daha detaylı inceleyebilirsiniz. 

Peçetelik Fiyatları

Modeller arasında değişkenlik gösteren peçetelik fiyatları tasarımsal olarak değişkenlik göstermektedir. Sofranıza veya restorantınıza en uygun peçetelik modelini seçmek için kategoriler arasında seçim yaparak size en uygun peçeteliği uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Örneğin, gümüş bir masa takımınız varsa peçetelik seçimi yaparken gümüş renkleri tercih etmeniz, sofranıza ayrı bir hava katacağı için gümüş peçetelik fiyatları araştırmanız için daha uygun olacaktır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.