Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

PARA KONTROL KALEMLERİ

Para kontrol kalemleri, kullanım alanı itibariyle bütün alışverişlerde kullanılabilecek bir kolaylığa sahiptir. Bu tür kalemlerin içinde özel bir mürekkep yer alır. Bu kalemle size verilen ve sahte olup olmama hususunda şüphe duyduğunuz döviz veya Türk Lirasına küçük bir işaret koyarsınız. Gerçek kağıt parada koyduğunuz işaret çok açık sarı ise o para gerçektir. Şayet işaret kahverengi bir koyuluğa dönüşmüşse sahte olma olasılığı yüksektir.

 Hayatınıza büyük kolaylık sağlayacak bu ürünümüze istekırtasiye.com sitemizden Brate ve Kraf markalarıyla temin edebilirsiniz.

Günümüzde kötü niyetli insanların başvurduğu sahte para yöntemi ne kadar sıkı kontrol edilse de bir risk teşkil etmektedir. Ticaret yaparken sattığımız ürünün tüm karını götüren, bizi zarara uğratan sahte para tehlikesine karşı, riski azaltmak için Sahte Para Kontrol Kalemleri kullanılır. 

Para kontrol Kalemleri İşe Yarıyor Mu ?

Sahte para kontrol kalemleri %95 oranında sahte parayı tespit etmenizi sağlar. Para kontrol kalemleriyle sahte para alma riskiniz minimuma iner.

Para kontrol kalemi nasıl çalışır ?

Para kontrol kalemi ile aldığınız paranın üzerine bir çizgi çekersiniz. Çektiğiniz çizgi kısa sürede kayboluyorsa paranız gerçektir. Hatta çoğu zaman para kontrol kalemiyle gerçek para üzerine yazı yazamazsınız bile. 

Eğer çektiğiniz çizgi paranın üzerinde kalıyorsa bu para sahtedir. Kesinlikle bu parayı kabul etmeyin ve durumu yetkililere bildirin.

Para kontrol kalemleri uygun fiyatlarıyla İşte Kırtasiye'de.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.