x
1 TL Kampanyası

Panasonic Şerit Kxp115İ

Marka : PANASONIC

Ürün Kodu : 10082

%7 İndirim
77,11 TL + KDV
71,71 TL + KDV
KDV Dahil : 84,62 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Panasonic Kxp115İ Yazıcı Şeridi

   

  Yazıcıların önemi üretildikleri ilk günden bu yana artmış, günümüzde ise oldukça yüksek bir seviyeye ulaşmıştır. Resmi kurumlardan eğitim kurumlarına kadar pek çok alanda ihtiyaç duyulan yazıcıların her bir parçası da en az makinenin kendisi kadar öneme sahiptir. Yazıcıların en önemli mekanizma parçalarından biri yazıcı şerididir. Peki, yazıcı şeridi nedir? Yazıcı şeridi, basımın kâğıda aktarılması konusunda nokta vuruşlu yazıcıların tamamında aktif bir şekilde görev alır. Aynı zamanda nokta vuruşlu yazıcıların ömürlerinin de daha uzun olmasını sağlarlar. Panasonic, 1955 yılından beri Japon elektrik eşya üreticisi Panasonic Corporation’ın ana markasıdır. İlk zamanlar ses ekipmanları üreten Panasonic markası, ‘’hepsi’’ anlamına gelen ‘’pan’’ ve ‘’ses’’ anlamına gelen ‘’sonic’’ kelimelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. Plazma ve LCD televizyonlar, kayıt cihazları ve oynatıcıları, telefonlar, beyaz eşyalar, dizüstü bilgisayarlar, dijital kameralar, piller, faks makineleri, tarayıcılar ve yazıcılar gibi ürünlerle dünya çapında geniş bir ürün yelpazesi ile satış yapmaktadır. ‘’Daha iyi bir yaşam, daha iyi bir dünya’’ sloganı ile Panasonic, nokta vuruşlu yazıcılarınızın baskı kalitesinin maksimum seviyede olabilmesi için Panasonic yazıcı şeridini kullanmanızı öneriyor. %100 orijinal olan ürünümüz, yazıcılarınızın sürekliliğini hedeflerken daha uzun bir ömre sahip olmalarını da sağlamaktadır. Baskı kapasitesi %5 yoğunlukta 1.500.000 karaktere kadar çıkan bu ürünümüzle hiçbir işiniz yarım kalmayacak!


  File:Panasonic-Logo.svg - Wikimedia Commons

  Panasonic Yazıcı Şeridi’nin Yanında Tavsiye Ettiğimiz Ürünler

  Yazıcı şeridinizin kaliteli basımından maksimum yararlanabilmeniz için İş’te Kırtasiye.com sitemizin Kağıt Ürünleri kategorisine göz atabilir, fotokopi kağıtlarından teknik kağıtlara kadar birçok ürünü en avantajlı fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz. Ofis ve iş yerleriniz için bütün kırtasiye malzemelerini hızlı teslimat ve güvenli alışveriş ile İş’te Kırtasiye’de bulabilirsiniz.

  En Kaliteli Yazıcı Şeridi

  Yazıcılarda sık karşılaşılan bir problem olan mürekkebin dağılması ve baskılarımızın zamanla kalitesinde yaşanan düşüş, kullanıcılar için iş hayatının kalitesini düşüren ve istenmeyen bir durumdur. Panasonic Yazıcı Şeridi ile birlikte mürekkebin kontrollü bir şekilde akışını sağlayan özel sistemi hem mürekkebin dağılmasını hem de istemediğimiz sıkıntıların daha en başından engellemesini sağlamaktadır. En kaliteli yazıcı şeridi ve daha birçok avantajlı ürünü İş’te Kırtasiye.com farkıyla temin edebilirsiniz. Sadece bir tık ile aradığınız her şeyi tek çatı altında bulabileceğiniz sitemize üye olabilir ve hemen güvenilir alışverişin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz!

  Panasonic Yazıcı Şeridi Özellikleri

  Marka

  Panasonic

  Model

  Yazıcı Şeridi

  Baskı Kapasitesi

  1.500.000 Karakter

  Özellik

  Orijinal

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.