Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

ONLINE MATBAA

İnternetten kartvizit, broşür katalog, el ilanı, plastik kart, Amerikan servis , kupa bardak, davetiye gibi ürünlerin siparişlerini kolayca verebileceğiniz online matbaa sitesidir. Tarkan Reklam’ın e-ticaret sitesi olan İşte Kırtasiye’ den vereceğiniz matbaa siparişleri Tarkan Reklam’ın baskı merkezlerinde en son teknoloji ile basılarak, üretilir.

Online Matbaa Sipariş Süreci

İşte Kırtasiye online matbaa sitesinden vereceğiniz siparişler, tecrübeli grafikerlerimiz tarafından tasarlanır. Tasarım mail adresinize gönderilerek sizden onay alınır. Onayınıza istinaden en iyi renk kalitesi ve en kaliteli kağıt malzemesine baskı yapılarak tarafınıza ulaştırılır.

Matbaa Fiyatları

İşte kırtasiye internet sitesinde a5 broşür fiyatlarını, kartvizit fiyatlarını, broşür fiyatlarını en uygun haliyle bulabilirsiniz.

Tarkan Reklam 11 yıldır İstanbul’da kurumsal firmaların baskılı ürün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Vereceğiniz tüm siparişlerin arkasında Tarkan Reklam kalite ve güvencesi vardır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiş Tarkan Reklam, edindiği matbaa ve baskı tecrübesi ile bu amacını gerçekleştirmekte, teknolojiye yaptığı yatırımlarla bu amacını da daha yukarılara çekmeyi hedeflemiştir.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.