Önder Trend Kapaklı Sekreterlik Tablası A4 Mavi

Marka : ÖNDER

Ürün Kodu : 42817

%9 İndirim
11,31 TL + KDV
10,29 TL + KDV
KDV Dahil : 12,14 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Önder Trend Kapaklı Sekreterlik Tablası A4 Mavi

  Günlük iş akışının hızını bazen kontrol etmek zor bir hale gelebilir. Bu nedenle sekreterlik tablası düzenli not almak veya randevuları kaydetmek için çok kullanışlı bir üründür. Kapaklı sekreterlik tablası sayesinde artık iş dünyasının hızına yetişmek daha kolay! Önder Plastik firmasının 30 yıldır üretimden satışa, müşteri ihtiyaçlarının analizinden yenilikçi ürün geliştirmeye kadar her süreçte yürüttüğü iddianın bir ürünüdür. Sadece Türkiye değil, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da pek çok ülkeye ürün ihraç eden bir firma olan Önder Plastik, uluslararası standartlarda çevre ve sağlık konusunda duyarlı yapısı ile zararlı olmayan ham maddeleri sürdürülebilir üretim anlayışı çerçevesinde siz müşterilerine farkını sunuyor. ‘’Biz fark sunmak için Önder’iz.’’ mottosuyla kullanıcıları için üretmeye devam ediyor. A4 sekreterlik dendiğinde kalitesi ile ön plana çıkan ürün, mavi rengi ve 100 sayfa kapasitesi ile sekreterya işlemleri için birebir bir üründür. Nikel düzen sekreterlik mekanizması, 1.8 mm mukavva, 2.2 cm sırtta özel kalem bölümü ve 250 mikron PVC kaplaması ile uzun süre kullanımlara ve aşınmalara karşı dayanıklıdır.

  Önder Trend Kapaklı Sekreterlik Tablası A4 Mavi Yanında Kullanılabilecek Tavsiye Ürünler

  Bu ürünü tercih eden siz değerli müşterilerimizi aynı ürünün diğer renk çeşitlerini de bulabileceği İş’te Kırtasiye.com sitemizdeki Dosyalama ve Arşivleme kategorisine ya da Ofis Kırtasiye kategorisinde bulunan avantajlı ürünlere göz atmalarını tavsiye ederiz.

  Etkili Not Tutma

  İş dünyasında başarının anahtarı kuşkusuz etkili not tutmaktan geçmektedir. Bu notları alırken uzmanlar şunları tavsiye etmektedir; satır başlarına önem vermek, düzenli bir sayfa düzeni oluşturmak, önemli bölümlerin altını çizmek, mümkünse alt alta sıralama biçimi ile daha görünür bir düzende ilerlemek. Sizler de iş dünyasında başarı merdivenlerini tırmanmak istiyorsanız eğer İş’te Kırtasiye.com’un sizler için hazırladığı ve günlük iş akışınızı daha kolay bir hale getiren ürünleri sakın kaçırmayın! Avantajlı fiyatlar, kolay ödeme seçenekleri ve binlerce ürünü tek bir çatı altında bulabileceğiniz sitemize hemen üye olabilir ve güvenilir alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ve İkitelli şubelerimizi ziyaret edebilir, ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz!

  Önder Trend Kapaklı Sekreterlik Tablası Özellikleri

  Marka

  Önder Plastik

  Ürün

  Trend Kapaklı Sekreterlik Tablası

  Sayfa

  100 sayfa kapasitesi

  Renk

  Mavi

  Boyut

  A4 – 24.4 x 32

  Kaplama

  250 Mikron PVC

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.