Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

OKİ TONER

Oki, Japonya merkezli bir elektronik şirketidir. Şirket, 120 ülkede faaliyet göstermeye devam etmektedir. Şirketin merkezi Tokyo'nun Minato semtinde yer alıyor. Oki, aynı zamanda 1881 yılında Japonya'nın ilk telefonunu üretmiştir bir şirket olarak bilinmektedir.

OKI Group, hizmet, tasarım, üretim ve uygulama konusunda her zaman yeniliğe açık bir şekilde işletme müşterilerine özel ürünler ve çözümler sunma ilkesi temelinde kurulmuş bir şirkettir ve bunu öne sürerler.

OKİ TONER KULLANIM ALANLARI

Oki marka yazıcınız için en mantıklı tercihiniz oki toner kullanmanız olacaktır. Böylelikle hem yazıcınızın ömrünü uzatmış hem de daha sağlıklı sonuçlar almanıza yardımcı olmuş olursunuz. İhtiyacınıza göre satın alacağınız oki tonerler ile yüksek performanslar sağlayacaksınız.

Oki toner çeşitleri arasında her yazıcısı için uyumlu ürün bulundurmaktadır. Bunların bazılarını inceleyelim;

Oki mb451 toner

Oki mb492

Oki c332dn toner

Oki b401dn toner

Oki b731dn toner

gibi çeşitleri içerisinde bulunduran Oki daha birçok çeşitlere de sahiptir. Peki hangisini tercih etmelisiniz? Tabii ki yazıcınız ile uyumluluk gösteren ürün hangisi ise o ürünü satın alıp kullanmanız gerekir.

Örneğin Oki mb451 e sahip olduğunuzu düşünelim. Bunun için istekirtasiye.com üzerinden Oki’ye ait olan kategoriye gelip mb451 e uyumlu üretilen toneri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Oki mb451 dolum özelliğine sahip olup, işleminizi bu şekilde de tamamlayabilirsiniz.

İçerisinde bir çok özelliği barındıran Oki tonerler, yaklaşık 1500 ile 10000 sayfa arasında baskı yapabilme özelliğine sahiptirler. Bu özellik sayesinde dilediğiniz özellikleri barından oki tonerler ile sıkıntı yaşamadan baskılama işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Çeşitlere göz atmak ve kapıda ödeme seçeneği ile Oki toner satın almak için istekirtasiye.com’u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Oki toner fiyatları içerisinde bulunan özellikleri ile değişkenlik gösterebilmektedir. Çok sayıda baskı alabiliyor olması, sizlere renkli baskı seçeneği sunması ile de fiyat performans bakımından değerlendirildiği zaman uygun bir şekilde sahip olacağınız ürünlerdir.

Yüksek performans beklentileriniz için Oki yazıcı kartuş özelliklerinden emin olmalı ve ona göre satın alma işlemini çeşitler arasında ürününüzü bulup gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün kargo avantajı ile de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.