Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 129 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

İŞ YERİ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Fabrikalar, iş yerleri, ofisler, eğitim kurumları, atölyeler vb. yerlerde günlük olarak en çok tüketilen ürünler temizlik malzemeleridir. Çünkü iş yerleri gibi kalabalık alanlarda, hijyenik ortamların oluşması ve hastalıkların yayılmasının önlenebilmesi için her gün detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca temiz ve ferah bir ortam, çalışma verimliliğini de olumlu yönde etkilemektedir. Mutfak temizliği de ofis ve iş yerlerinin genel temizlik seviyesini gösterir. Yemekler de mutfaklarda hazırlandığından mutfak temizliği sağlık açısından da oldukça önemlidir. Bu nedenle kullanılan temizlik malzemeleri her ofis için vazgeçilmez ürünlerdendir. Bu nedenle her ihtiyacı karşılayacak temizlik ürünleri çok sık bir şekilde temin edilmelidir. Temizlik ve hijyen ürünlerinde çok fazla seçenek ve geniş fiyat aralığı olduğundan seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat biz İş’te Kırtasiye olarak, sizin hayatınızı kolaylaştırmak için en ince detaylara kadar düşünerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüzey temizleyiciden sabunlara, yağ sökücüden cam temizleyiciye; çamaşır suyundan oda parfümüne, tuvalet kokusundan kireç sökücüye; bulaşık deterjanından lavabo açıcıya kadar temizlik konusunda ihtiyacınız olan her ürünü en uygun fiyat seçeneği ile sizlere sunuyoruz. En ucuz temizlik malzemelerini arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Genel Yüzey Temizleyiciler

Yüzey temizleyiciler her türlü yüzey tipi için özel geliştirilen ve yüzeyde biriken kir, leke ve tozları temizlemek için kullanılan malzemelerdir. Bu ürünler sayesinde yapılan temizlik çok fazla yormadan etkin bir şekilde sonuçlanmaktadır. Genel yüzey temizleyici içindeki özel formülleri sayesinde yüzeye zarar vermez.  Kullanılan alana göre malzemenin türü değişmektedir. Ancak  genelde birçok ürün, farklı birçok yüzeye uygun yüzey temizleyici formülünü kullanmaktadır. Yüzey temizleyici kullanmanın avantajları çok fazladır. Genel yapılan temizlik sonrasında su izi kalmamasını, yüzey üzerinde bir parlaklık oluşmasını ve güzel koku yayılmasını sağlar. Yüzey temizleyiciler genellikle birden çok yüzeye uyumludur. Yüzey temizleyici nerelerde kullanılır diye bakacak olursak; banyo, tuvalet yüzeylerinde, salon-oda ve koridorların ahşap-parke yüzeylerinde, fayans kaplama yüzeylerde ve düz beton yüzeylerde, evinizin ve işyerinizin temizliğinde kullanılabilir.

Bulaşık Deterjanları

Bulaşık deterjanı, temizlik amacı ile kullanılan çok yönlü deterjanlardır. Gün içinde tabaklar, çatallar, tencereler kirlenir ve yağ olurlar. Bu yağların çözülmesinde güce gerek kalmadan bu deterjanları kullanarak temizlemek oldukça mümkün hale gelmiştir. Bulaşıkları zahmetsiz ve lekesiz bir şekilde temizlemek için ideal ürünlerdir. Bulaşık deterjanları evimizde, iş yerlerimizde temizlik amacıyla kullanılan deterjanlar olup sıklıkla tüketilen ürünlerdendir. Özellikle ofis ortamında kişi sayısının çok fazla olmasından dolayı makineleri gün içerisinde birçok kez çalıştırmak ya da iş yerlerine uygun büyüklükte olan makinelere daha fazla bulaşık deterjanı koymak gerekebiliyor. Bu yüzden ofislerde çok daha sıklıkla kullanılırlar.

El Sabunları

Günlük hayatımızda ellerimiz birçok kirli yüzey ile temas halindedir. Ofisiniz içerisinde iken neredeyse dokunduğunuz her alan mikroplu bir yüzeydir. Kapı kolları, kumandalar, kalemler üzerinde birçok mikrop gün içerisinde yüzeye hükmetmektedir ve siz her dokunduğunuzda bu mikroplar elinize de bulaşmaktadır. Kendi kullandığınız laptop klavyelerinde ya da mouselarınıza da dokunarak bu mikropları aktarmış olursunuz. Bu mikroplardan arınmak için gün içerisinde sıklıkla elinizi bol köpüklü bir şekilde el sabunları ile yıkamanız gerekmektedir. En ucuz el sabunlarını sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Tuz Ruhları

Tuz ruhu çeşitleri genelde sıvı şekliyle bulunur. Tuz ruhu ev temizliğinde oldukça etkili bir temizleyicidir. Yaşam alanlarımızda oluşan kireç ve pastan kurtulmak, daha detaylı bir temizlik için tuz ruhu kullanılmalıdır. Tuz ruhu ile temizlik, hijyen sağlama açısından önemlidir. Peki, tuz ruhu nerelerde kullanılır? Özellikle banyo ve tuvaletlerde sıklıkla kullandığımız tuz ruhu, zeminlerde biriken pas ve kiri temizleyip, hijyen sağlamasında oldukça yardımcı olur. Tuz ruhu lavabo, tuvalet, fayans ve sert yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Tuz ruhu aynı zamanda ideal bir kireç sökücüdür. Islak zeminde bulunan kireçleri, bir miktar tuz ruhu ile hiç zorlanmadan temizleyebilirsiniz.

Oda Parfümü – Koku Gidericiler

Yemek kokuları, nem ve rutubet kokuları, kalabalıktan kaynaklı kokular gibi ağır kokulardan kurtulmak için kullanılan kokulara oda parfümü denilmektedir. Taze ve güzel bir havaya kavuşmak için oda spreylerini kullanmaya ihtiyaç duyarız. Bir koku, bazen insanların ruh halini veya stresli çalışma ortamını, verimli bir hale dönüştürebilir. Peki, koku giderici spreyler nerelerde kullanılır? Sigara kokusu, balık kokusu gibi ağır koku duyulan yerlerde, ortamda görünmeyen ve kötü kokuya sebep olan tüm kokular için, kokunun giderilmesinde kullanabilirsiniz. Bunun yanında lavabolarda, küvet içlerinde olan kokuyu gidermek için de kullanılır.

Yağ Sökücüler

Yağ lekelerinin oldukça güçlü lekeler olması nedeniyle temizlemek için bir hayli çaba sarf etmek gerekmektedir. Özellikle yemek tencerelerinde, ocaklarda, tezgâhlarda biriken yağları temizlemek bazen saatler sürebilir. Yağ Sökücüler içerisindeki kimyasal yapılar sayesinde dakikalar içerisinde yağ lekelerini yumuşatır ve yapıştığı yüzeyden çıkmasını sağlar. Yağlı yüzeylerin temizliğinde bir numaralı yardımcıdır. En kaliteli yağ sökücüleri sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Çamaşır Suları                                                                       

Çamaşır suyu  çoğunlukla çamaşırların temizlenmesi, lekelerin arındırılması ve beyazların rengini daha yeniymiş gibi göstermesi için kullanılan bir temizlik ürünüdür. Bunların dışında mutfak veya banyoda kullanılabilen ve hijyen veren çamaşır suları; ayrıca bakterileri yok etme gücüne de sahiptir. Bu sebeple de günümüzde kullanım amacı genelde mutfak ve tuvalet temizliklerinde tercih edilir. Çamaşır sularını hem çamaşırlarınızda hem de banyo ve mutfakları temizlemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kireç Sökücüler

Banyo, tuvalet, klozet temizliğinin vazgeçilmez elemanlarından olan kireç çözücüler, sulardan kaynaklanan kireçlenmeye karşı son derece etkilidir. Çeşme sularının kireçli yapısı nedeniyle lavabolarda, klozetlerde biriken kireç artıklarının bir numaralı düşmanıdır. Çaydanlık gibi kireçlenen mutfak gereçlerinizin temizlenmesinde de kullanılabilir.

Derz Temizleyiciler

Seramik ve porselen gibi yüzeylerin kaplama malzemeleri zaman içerisinde kirlenir ve kirli bir görüntüye sebep olur. Derz temizleyici genellikle fayans aralarında bulunan derz dolgulara biriken kiri temizlemeye ve beyazlatmaya yarar. Güçlü formülü ile derzlerde doğal bir görüntüye sahip olmak çok kolaydır. Fayans ve seramik temizliğinde en büyük yardımcılarımızdan biri olan bu ürün zahmetsiz bir temizlik imkânı sunar. Kullanımının pratik olmasıyla birlikte evimizin veya iş yerlerimizin her köşesinde mükemmel hijyen ve ferahlık sağlayabilirsiniz.

Lavabo Açıcılar

Tıkanan lavabolar banyo ve tuvaletlerin en kâbus problemlerindendir. Özellikle kullanımın yoğun olduğu lavabolar daha sık tıkanır. Lavabo Açıcılar tıkanan lavaboları açmak için geliştirilen kimyasal partiküllerdir. 

Cam Temizleyiciler

Cam Temizleyiciler, camlarınız üzerindeki lekelerin kolayca çözülmesini sağlar. Cam temizleyici nerelerde kullanılır? Bu ürünler, cam yüzeye sahip her şey için ideal bir temizlik aracıdır. Örnek olarak aynalar, cam sehpalar, camlar, cam merdivenler, mutfak masaları ve cam dolaplar, beyaz eşyaların cam kısımları, cam raflar, banyo duşa kabinler gibi birçok yüzeyde kullanılır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.