Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

OFİS ÇÖP KOVALARI

Ofisinizde hem tertip düzeni sağlamak, hem ofisinize şık bir görünüm vermek için ihtiyacınız olan ofis tipi çöp kovası modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Ofisinizin dizaynına uygun renkli çöp kovaları aynı zamanda çalışma alanınızı renklendirecek ve ofis mobilyalarınızla uyumlu bir şekilde ofisinizi dekore etmenize yardımcı olacaktır.

Çöp Kovaları Çeşitleri

Çeşitli renk ve şekillerde çöp kovası bulmaktadır. Son dönemde delikli alüminyum modeller oldukça fazla tercih edilmektedir. Alüminyum paslanmaz çöp kovaları suya dayanıklı olup aynı zamanda şık görünümlüdür.

Çöp Kovası Fiyatları

Çöp kutusu fiyatları üretiminde kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Ofis tipi çöp kovaları metal veya alüminyum malzemeden üretilmiş olabilir. Metal çöp kutusu fiyatları diğer çeşitlere göre daha hesaplıdır. Fiyatı etkileyen diğer bir faktör ise çöp kovalarının ebadıdır. Çöp kovaları hacim olarak çeşitli kapasitelerde üretilir ve satışa sunulur. Sitemizde mevcut ofis tipi çöp kovası çeşitlerimizden size uygun olanı İşte Kırtasiye güvencesiyle hemen temin edebilir ve kullanabilirsiniz.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.