Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

OFİS ÇÖP KOVALARI

Ofisinizde hem tertip düzeni sağlamak, hem ofisinize şık bir görünüm vermek için ihtiyacınız olan ofis tipi çöp kovası modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Ofisinizin dizaynına uygun renkli çöp kovaları aynı zamanda çalışma alanınızı renklendirecek ve ofis mobilyalarınızla uyumlu bir şekilde ofisinizi dekore etmenize yardımcı olacaktır.

Çöp Kovaları Çeşitleri

Çeşitli renk ve şekillerde çöp kovası bulmaktadır. Son dönemde delikli alüminyum modeller oldukça fazla tercih edilmektedir. Alüminyum paslanmaz çöp kovaları suya dayanıklı olup aynı zamanda şık görünümlüdür.

Çöp Kovası Fiyatları

Çöp kutusu fiyatları üretiminde kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Ofis tipi çöp kovaları metal veya alüminyum malzemeden üretilmiş olabilir. Metal çöp kutusu fiyatları diğer çeşitlere göre daha hesaplıdır. Fiyatı etkileyen diğer bir faktör ise çöp kovalarının ebadıdır. Çöp kovaları hacim olarak çeşitli kapasitelerde üretilir ve satışa sunulur. Sitemizde mevcut ofis tipi çöp kovası çeşitlerimizden size uygun olanı İşte Kırtasiye güvencesiyle hemen temin edebilir ve kullanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.