Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Oda Parfümü

Yemek kokuları, nem ve rutubet kokuları, kalabalıktan kaynaklı kokular gibi ağır kokulardan kurtulmak için kullanılan kokulara oda parfümü denilmektedir. Taze ve güzel bir havaya kavuşmak için oda spreylerini kullanmaya ihtiyaç duyarız. Koku giderici özellikte olan bu ürünler, ev ve iş yerlerimizde çoğunlukla kullandığımız kokulardandır. Bir koku, bazen insanların ruh halini veya stresli çalışma ortamını, verimli bir hale dönüştürebilir. Oda kokusu, duygularımızı veya hafımızdaki anıları hatırlatarak bizi geçmişe götürme şansı bile verebilir. Bu oda kokularını dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Yalnızca kötü kokulardan arınmak için değil bulunduğunuz ortamın kokusunu da dilediğiniz türde bir koku ile donatabilirsiniz.

Oda kokusu ve spreyi nerelerde kullanılır?

Koku giderici spreyini sigara kokusu, balık kokusu gibi ağır koku duyulan yerlerde, ortamda görünmeyen ve kötü kokuya sebep olan tüm kokular için, kokunun giderilmesinde kullanabilirsiniz. Bunun yanında lavabolarda, küvet içlerinde olan kokuyu gidermek için de kullanılır. Özellikle ofislerde, alışveriş merkezlerinde yani kalabalık ortamların tuvaletlerin içerisinde oda spreyi bulundurarak oluşabilecek kötü kokuların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.

Koku giderici çeşitleri

Kötü kokuları bastırmak gibi bir etkiyi bazen küçük şişelerde, bazen ise bir spreye sığdırmanız oldukça mümkündür. Koku gidericilerin oldukça fazla çeşitleri vardır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, lavabolarda, tuvaletlerde odalarda ve birçok yerde kullanım amacına uygun kokular bulunmaktadır. İşte Kırtasiye üzerinden ofisinizdeki çalışma ortamınızın güzel kokmasını, misafir ve müşterilerinizin sizin ofisinize geldiğinizde hoş bir koku ile karşılaşması için dilediğiniz en iyi oda kokusu ve spreyini kolaylıkla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Kalıcı Oda Kokuları

Her 100 ev'den 1 tanesi evindeki kötü kokulardan şikayetçi. Buna çözüm olarak markaların üretmiş olduğu kalıcı oda kokuları çeşitleri tam ihtiyacınıza göre. İşte Kırtasiye üzerinden eviniz, ofisiniz veya bulunduğunuz ortamlar için kalıcı oda kokuları sipariş edebilirsiniz.

En iyi oda kokusu markaları

Evimiz, iş yerimizde veya bulunduğumuz herhangi bir ortamda kötü kokularla baş etmek artık çok kolay. Çeşitli markaların en iyi oda oda kokuları bu sorunu tamamen çözüyor. Febreze, Bref, Domestos ve Air Wick marka oda kokuları kötü kokularla baş etmek için birebir.

Oda kokusu ve koku giderici fiyatları

Ofislerinizde, iş yerlerinizde veya yaşama alanlarınızda çalışırken hoş bir kokuya sahip olan oda koku ve spreylerinin ferahlığı içerisinde çalışabilirsiniz. En uygun ve en ucuz oda koku giderici fiyatları İşte Kırtasiye’de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. En iyi oda kokusu ve sprey markaları için sitemizin alakalı kategorisine girerek oda kokusu ve oda spreylerini inceleyebilir ve yaşam alanlarınız için uygun fiyatlar ile oda kokusu spreylerimizi en hızlı teslimat imkanı ile kolaylıkla istekirtasiye.com sitesinde kolay ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

Eğer İkitelli’de oda kokusu arıyorsanız siparişinizi verdiğiniz anda kendi servisimizle en hızlı şekilde kapınızdayız.  Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz.

 Öne Çıkan Markalar

febrezelogo.jpg (21 KB)  Iste-Kirtasiye-domestos-logo.jpg (12 KB)  airwicklogo.jpg (11 KB)   Iste-Kirtasiye-Wurth-logo.png (4 KB)     Iste-Kirtasiye-Kuzey-logo.jpg (11 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.