Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

NOT KAĞITLARI

Not Kağıtları

Hangi alanda çalışıyorsanız çalışın mutlaka masalarınızda bulunması gereken önemli bir ürün olan not kağıtları sayesinde hemen not almanız gereken şeyleri kolayca yazabilirsiniz. Ders çalışmayı, kitap okumayı, notlar almayı, günlük yapılacak bilgileri kayıt etmeyi ve arkadaşlarına küçük notlar bırakarak sürprizler yapmayı sevenlerin sıkça tercih ettiği bu ürün hayatı kolaylaştırmak adına eşsizdir. Sizlere ilham veren bir kitap cümlesini bu kağıtlara not ettiğinizde aradan uzun zaman geçse bile hatırlamanızı sağlayacak özel bir dosttur. Belki bir telefon numarasını ya da internetten bulduğunuz bir bilgiyi masanızda hazır bulunan bu küçük kağıtlar sayesinde hızlıca kayıt altına almanızı sağlar. Çalışma ortamlarının en temel ihtiyaçlarının başında gelir. Telefonla konuşurken bir not almanız gerektiğinde hemen elleriniz küçük bir not kağıdı arar. Cismi küçük ama hayatımıza kattığı kolaylık ile büyük bir değere sahip bu not kağıtlarını uygun bir fiyata bulmak istiyorsanız, İş’te Kırtasiye.com sitemizdeki enucuznotkağıtları arasından hemen bulabilirsiniz. Genellikle iki gruba ayrılan not kağıtları, yapışkanlı ve küp not kağıtları şeklindedir.

Yapışkanlı Not Kağıdı

Genellikle canlı ve fosforlu renk seçenekleri bulunan yapışkanlı not kağıtları, ders çalışırken, kitap okurken, mantar panolarımızda veya bilgisayar üzerine yapıştırarak kullandığımız ürünlerdir. Günlük olarak hatırlamamız gereken kısa notları, kitap cümlelerini veya yapılacaklarımızı hatırlamamız için kullanırız. Mesela sınav dönemindeki bir öğrenciyseniz çalıştığınız dersin formüllerini sürekli olarak gözünüzün önünde görmek istersiniz. Yapışkanlı not kağıtlarının kuvvetli yapışkanları sayesinde çalışma alanınızda sürekli gözünüzün ilişeceği bir yere yapıştırarak bu formülleri veya kısa notları her zaman hatırlayabilirsiniz. Ya da bir makale üzerine çalışıyorsunuzdur ve alıntı yapmak istediğiniz onlarca cümleyi unutmamanız gerekir. Bu renkli ve dikkat çekici not kağıtları sayesinde not aldığınız makalelerin arasına bir hatırlatıcı olarak koyabilir, önemli sayfaları bu şekilde ayırabilirsiniz. Evlerde ise haftalık yapmanız gereken alışveriş için alacağınız eksik ürünleri not ettiğiniz bir hatırlatıcı olarak kullanılabilir. Eksik ürünleri yapışkanlı not kağıdınız üzerine liste şeklinde yazar ve buzdolabınız üzerine yapıştırırsınız. Bu şekilde eksikleriniz her zaman göz önünde bulunur. Sizler de en ucuz yapışkanlı not kağıtları ve binlerce ürünü tek bir çatı altında bulmak istiyorsanız İş’te Kırtasiye.com dünyasının avantajlı fiyatlarını hemen yakalayın!

Küp Not Kağıdı

Genellikle bir telefon görüşmesi esnasında hemen bir not almanız gerektiğinde ellerinizin aradığı vazgeçilmez bir ofis ürünüdür. Ya da bir misafiriniz geldiğinde ona kısa bir hatırlatma notu, telefon numarası, adres veya mail adresini vermek isteyebilirsiniz. İşte küp not kağıtları sayesinde bu işlemler aşırı derecede pratik bir hale gelir. Üstelik bir firma sahibiyseniz şirketinizin logosunun daha görünür olması ve kurumsal görünümünüz için ilk başvuracağınız ürünlerin başında gelir. Çünkü bu küp not kağıtları üzerine yaptıracağınız logo baskıları ile müşterilerinize uygun fiyatlı promosyon ürünler hediye edebilir ve  artık firmanızı daha prestijli bir hale getirebilirsiniz.En ucuz küp not kağıdı seçeneklerini ve firmanız için vazgeçilmez binlerce ürünü bulabileceğiniz İş’te Kırtasiye.com dünyasının hızlı dünyasına sizleri de bekleriz. Hızlı teslimat, güvenli alışveriş ve kolay ödeme imkanlarını sakın kaçırmayın! İş’te tercihiniz, İş’te Kırtasiye!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.