Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

NOKTA ETİKETLER

Ofislerde sık sık etiketlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu etiketler ürün belirlemede büyük rol oynamaktadır. Firmalar ürünleri üzerine yerleştirdikleri etiketler sayesinde ürünlerin bilgilerini kolaylıkla yazabilmekte ve bu sayede kategorize ederken ya da o ürünü ararken büyük bir kolaylık sağlamaktadırlar. Nokta etiketler ise ürün işaretlemede en vazgeçilmez olan etiket çeşitlerindendir.

Nokta etiket çeşitleri çok sayıdadır. Firmanızda çok sayıda çeşitli ürününüz olabilir. Bu ürünler koliler içerisinde bulunuyorken kimi zaman ayırt etmek için neredeyse kolilerin hepsini kontrol etmeniz gerekebilir. Bu da size zaman kaybı yaşamaya sebep olabilir. Nokta etiketler ürün belirlemede çok işinize yarayacaktır. Nokta etiketler üretiminde çok çeşitli renkler ile üretilmektedir. Örneğin istekirtasiye.com sizler için nokta etiketlerin bütün çeşitlerini bir araya getirmiştir. İşte Kırtasiye’den satın alabileceğiniz nokta etiket çeşitleri ise şöyle; tanex nokta etiket mor 25 mm, tanex nokta etiket mavi 25 mm, tanex  etiket nokta pembe 25 mm, tanex nokta etiket kırmızı 25 mm, tanex nokta etiket yeşil 25 mm, tanex nokta etiket sarı 25 mm, tanex hazır etiket yeşil 10 mm gibi nokta etiketleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Renkli nokta etiketler sayesinde aynı zamanda renkli ve hoş bir görünüm sağlayacaksınızdır.

Bir tanex nokta, damla etiketlerin bir sarımda 2500 adet nokta etiket olduğunu düşünecek olursak alacağınız nokta etiketler sayesinde birçok ürününüzü kategorize edip etiketleyebileceksiniz. İçerisinde birçok nokta etiketi bulundurması sayesinde de nokta etiketleri uzun süre kullanabileceksinizdir. Bir diğer sarımda ise 5000 adet nokta etiket bulunmaktadır. Bu nokta etiketi de çok uzun süre ve birçok ürününüzde kullanma imkanını bulabileceksinizdir.

NOKTA ETİKET FİYATLARI

Ofisinizde gün içerisinde birçok ürün etiketlemeniz gerekiyor olabilir. Bu elinizde sürekli nokta etiket bulundurmanız gerektiği anlamına gelebilmektedir. İşte Kırtasiye’de sizler için en uygun nokta etiket fiyatları bulunmaktadır. Ofisiniz için en ucuz nokta etiketleri dilediğiniz kadar satın alarak birçok ürününüzü kolayca ve en kaliteli şekilde etiketleyebilirsiniz. İşte Kırtasiye keyifli alışverişler diler!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.