x
1 TL Kampanyası

Noki Beyaz Tahta Kalemi Turuncu

Marka : NOKI

Ürün Kodu : 44492

%12 İndirim
4,13 TL + KDV
3,63 TL + KDV
KDV Dahil : 4,28 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Noki Beyaz Tahta Kalemi Turuncu

   

  Okul ve dershane sınıflarında, toplantı ve seminerlerde kullanılan beyaz yazı tahta üzerinde, yazı yazmak, grafikler çizmek ve işaretleme yapmak için özel olarak geliştirilmiş beyaz yazı tahtası kalemlerinden olan bu ürün, turuncu renge sahiptir. Noki, her ürününde olduğu gibi bu ürününde de üstün hizmet kalitesini sürdürmeye devam etmektedir. 25 yıla yakın bir süredir geliştirdiği kırtasiye gereçleri sayesinde sektörün önde gelen firmalarındandır. Noki Tahta Kalemi, emaye, cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerde kuru bir silgi ve bez yardımıyla pratik bir şekilde silinebilir. Hızlı kuruyan ve ışığa dayanıklı mürekkep özelliğine sahip bir kalem olan Noki tahta kalemi, kalem kapağı açık olarak kalsa bile birkaç gün kurumadan kendini muhafaza edebilir. Beyaz yazı tahtasına, cam yazı tahtasına ve flipchart kağıdında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kalemi kullanırken fazla bastırmadan kullanmak ürünün ömrünü uzatacaktır. Mürekkepte dağılmaz sorunu yaşanmaz. Hafif kokulu mürekkebi rahatsız edici değildir. Kalemin turuncu rengi sayesinde dikkat çekilmek istenen yerlerin altı çizilerek vurgulayıcı olarak da kullanılabilir. Tekrar doldurulabilme özelliği sayesinde mürekkep bitse bile yeniden doldurarak uzun bir süre kullanabilirsiniz. Son derece kaliteli ve kullanışlı bir üründür.

  Iste-Kirtasiye-noki-logo.jpg (8 KB)

   

  Noki Beyaz Tahta Kalemi Turuncu Yanında Alınabilecek Ürün Tavsiyeleri

   

  Noki Beyaz Tahta Kalemi Turuncu ürününü tercih eden siz değerli müşterilerimizi İş’te Kırtasiye.com sitemizde bulunan Ofis Kırtasiye ve Yazı Tahtası Kalemleri kategorisindeki indirimli ürünleri incelemesini önemle tavsiye ederiz.

  En Ucuz Tahta Kalemi

  Ofis toplantılarında ve sunumlarda, eğitim kurumlarında derslerde en çok kullanılan tahta kalemi olan bu ürünler, çok sık kullanıldıkları için hızlı tükenen ürünlerdir. Bu nedenle bu ürünlerin fiyatlarının düşük olması sizler için daha tasarruflu bir maliyet oluşturması açısından önemlidir. Bu ürün ve daha binlercesini aynı çatı altında bulabileceğiniz İş’te Kırtasiye.com sitemizden dilediğiniz ürünü tek bir tık ile anında sipariş edebilir ve hızlı teslimat fırsatımız sayesinde kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

  Ürün Özellikleri

  Marka:            Noki

  Ürün:              Tahta Kalemi

  Renk:              Turuncu

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.