Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Bardaklar

Ofis, okul, hastane gibi yerlerde her gün oldukça fazla su, çay ve kahve gibi içecekler tüketilmektedir. Kalabalık insan topluluklarından oluşan bu alanlarda bardak en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Herkese yetebilecek kadar bardak bulundurmak ve bunların temiz bir şekilde sürekli muhafaza edilmesi oldukça zordur. Bu nedenle ofis ve okul yaşamlarında kurtarıcı ürünler tek kullanımlık, kullan – at bardaklar olmaktadır. Kullan at özellikteki bu karton ve plastik bardaklar ekonomik olmaları ve pratik kullanım özellikleri ile zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlarken kişisel hijyeni de korumanız adına idealdir. Tüm sıcak ve soğuk içeceklerinizde kullanabileceğiniz bardaklar dayanıklı yapıları sayesinde ihtiyaçlarınızı tam olarak giderecektir. İş’te Kırtasiye olarak, yaşamınızı kolaylaştıracak ürünlerle sizlere hizmet vermeye devam ediyor, aradığınız her şeyi tek bir çatı altında sunmak için çalışıyoruz. En kaliteli plastik bardak çeşitleri ve kaliteli karton bardakları çoklu paket seçenekleri ile toptan bir şekilde alabilirsiniz. Böylelikle bardak tedarik sıkıntısından kurtulmuş olursunuz. Aynı şekilde çoklu paketler ile pipet ve karıştırıcılar da kategorimiz içerisinde sizleri bekliyor!

Plastik Bardaklar

Günlük hayatımızda sıvı içecek tüketmeden geçirdiğimiz bir gün olması neredeyse imkânsızdır. Öncelikle su olmak üzere, gün boyunca daha birçok sıcak ve soğuk içecek tüketmekteyiz. Okul, iş yerleri ve ofisler gibi kalabalık olan ortamlarda bu ihtiyacımızı plastik bardaklar eşliğinde yapmaktayız. Plastik bardaklar bir diğer bilinen adı ile pet bardak, genellikle kullan at olarak kullanılan bir üründür. Her ne kadar ofis mutfağında bulabileceğiniz cam bardaklar olsa bile, hepimizin bildiği gibi genellikle sebillerden su içeceğimiz zaman yan tarafında bulunan yere plastik bardaklar konulmaktadır. Kalabalık ofis ortamında mikropların bulaşması çok daha kolay olabiliyor. Kullan at plastik bardak kullanımı hijyen açısından çok değerli bir ürün diyebiliriz. Pet bardaklar soğuk ve sıcak olan sıvılara dayanıklı olarak üretilmektedirler. Özellikle ofisinizde kullanacağınız plastik bardaklar, olası misafir ve müşterileriniz için de memnun kalabileceği bir durum olacaktır.

 

Karton Bardaklar

Ofislerde sıkça kullanılan diğer malzemelerden biri karton bardaklardır. Karton bardakların kullanım amacı genellikle kullan at olduğu için kalabalık iş yerlerinde cam bardaklara kıyasla bu karton kâğıt bardaklar vazgeçilmez bir malzemedir. Gün içerisinde ofis ve okullarda çok sayıda su veya içecek tüketilmektedir. Ofisler ve okullar çok kalabalık olduğu için her insana yetecek kadar cam bardağı bir alana toplamaya çalışmak yerine birbirlerinin içine geçirilerek muhafaza edilebilen ve bu sayede yer kaplamayan aynı zamanda ise sıvıya dayanıklılığı olan kullan at karton bardaklar tercih edilir.

Pipet ve Karıştırıcılar

Su, çay ve kahve gibi içeceklerin içerisine eklenen şeker, tatlandırıcı, süt gibi ürünlerin içeceğe karıştırılması için kullanılan malzemelere karıştırıcı denilmektedir. Çayımızı, kahvemizi karıştırmak için kullanılan bu tek kullanımlık karıştırıcılar; genel olarak tahta karıştırıcı ve plastik karıştırıcı olarak sunulmaktadır. Tek kullanımlık bu karıştırıcıların kullanılmasının en önemli avantajı hijyen sağlayarak sağlığımızı korumasıdır. Farklı kişilerin kullandığı kaşıkların elden ele dolaşması, içerisinde barındırdığı birçok bakterinin de elden ele dolaşmasına neden olur. Karıştırıcılar içeceklerin tadını değiştirmezler, sadece içine atılan şekerin veya malzemenin su içerisinde homojen bir şekilde dağılmasını sağlarlar. Ancak karıştırdıktan sonra çok fazla su içerisinde bekletilmemeli, işlemi bittikten sonra atılmalıdır.

Çay Bardakları, Su Bardağı ve Sürahiler

İçeceğinizi her zaman karton veya plastik bardaklardan içmek istemeyebilirsiniz. Böyle durumlarda ise kurtarıcınız klasikleşmiş çay bardakları ve cam su bardaklarıdır. Günün en yorucu anında çayınızı ince belli bir çay bardağından içmek tüm yorgunluğunuzu alacak, içinizi ısıtacaktır. Günlük ihtiyacınıza göre seçeceğiniz tüm bardak çeşitleri, İş’te Kırtasiye.com’da sizlerle! Aradığınız her şeyi tek bir çatı altında sunmak için buradayız!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.