Musk FFP2 NR N95 5 Katlı Meltblown Beyaz 10'lu Ultrasonik Maske

Marka : MUSK

Ürün Kodu : 44504

%9 İndirim
70,00 TL + KDV
63,70 TL + KDV
KDV Dahil : 68,80 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Teslimat & İade
 • Musk FFP2 NR N95 5 Katlı Meltblown Beyaz 10'lu Ultrasonik Maske

  Hastalık Kontrol Merkezi'ne (CDC) bağlı NIOSH tarafından yönetilen bir Amerikan standartları ile Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanan N95 solunum maskesi, havadaki parçacıkların toz ve duman gibi havayı kirleten etmenlerden ve bakteri ve virüslerin %95’ini filtreleme özelliğine sahiptir. 0.3 mikron ve daha büyük partikülleri filtreleme kapasitesi en az %95’tir. Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ) profesyonel kullanım için uygunluğunu onayladığı bu maskeler, Avrupa Birliği tarafından benimsenen kategorizasyonda FFP2 sınıfında yer almaktadır. Doğru kullanımlarda hastalık bulaş riskini büyük oranda düşürür.

  Yüksek filtrasyon verimliliğine sahip, nefes alıp vermeyi kolaylaştıran düşük hava direnciyle N95 maskeler öncelikle yüksek risk grubunda yer alan sağlık çalışanları tarafından tercih edilmektedir. Yüz anatomisine uygun yapısı ve sızdırmayı önleyen dokusuyla havadaki mikro parçacıklar maske katmanlarına hapsolurlar ve maske dokusuna iyonik olarak bağlanırlar. Bu yapı özellikle bakteri ve virüs kaynaklı hastalıkların yayılım seviyesini yüksek oranda önlemektedir.

  N95 maskeler, bulaşıcı hastalık riski yüksek ortamlarda, hastanelerde, ilaç sanayisinde, mikrobiyoloji laboratuvarlarında, endüstriyel alanlarda, toz ve nem maruziyet seviyesi yüksek ortamlarda ve inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.