Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

MUHAFAZA KABI

Dosya kağıtları dış etkenlere karşı korunaklı bir yapıya sahip değillerdir. Kolay yırtılabilir, kolay ıslanabilir bir ürün oldukları için de genellikle korunması gerekirler.

Sokaklara asıl afişlerin göz önünde olması amacı ile konulduğunu biliyoruz. Afiş eğer korunmadan asılı olacaksa muhtemelen olası dış etkenlerden dolayı okunamaz ya da görünemez hale geleceklerdir. Bunlardan dolayı, afişleri, kağıtları korumak için muhafaza kabı kullanmayı tercih etmek çok mantıklı olacaktır.

Muhafaza kabı nedir?

Muhafaza kabı içerisine kolaylıkla A3, A4, A5, A6, A7 boyutlarında olan kağıtlarınızı içine koyarak dış etkenlerden korumasına ve daha dayanıklı olmasını sağlayabilecek bir alternatif malzeme diyebiliriz. Arkasında bulundurdukları çiviler sayesinde de duvara monte edebilir ya da mıknatıslı özelliğe sahipse de metal yüzeylere kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

Ofisinizin duvarına, okulunuzun binasına asacağınız bu afiş ya da belgeleri muhafaza kabı ile duvara monte edebilirsiniz. Örneğin okullarda pano görevi de görebilirler. Her okulun olmazsa olmazı İstiklal Marşı’nı muhafaza kabı ile muhafaza edecek olursanız, bulunduğu sınıfta senelerce başına zarar gelmeden bulunmaya devam edecektir.

İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz birkaç muhafaza kabı örneği ise şöyledir;

  • A4 afiş muhafaza kabı
  • Bigpoint afiş muhafaza kabı A7
  • Afiş muhafaza kabı A5
  • Bigpoint afiş muhafaza kabı A3
  • Bigpoint afiş muhafaza kabı
  • Bigpoint afiş muhafaza kabı a5
  • Kraf afiş muhafaza kabı A6 şeffaf

gibi birbirinden farklı boylara ve birbirinden kaliteli markları sizler için sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken boyuta ve markaya karar vererek birbirinden kaliteli olan bu muhafaza kaplarına güvenle sahip olmak.

MUHAFAZA KABI FİYATLARI

Dosya kağıtlarını, projeleri, afişleri ve bu tür korunmasını istediğimiz, dış etkenlere karşı korunaklı olmasını istediğimiz malzemelerimizi muhafaza etmeye yardımcı olan muhafaza kaplarının fiyatları çok ekonomiktir. Afiş muhafaza kabı fiyatlarının maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden dilediğiniz miktarda muhafaza kabı satın almanız çok kolay. En ucuz ve en kaliteli muhafaza kapları için istekirtasiye.com’u ziyaret et ve dilediğin ürünü güvenli bir alışveriş ile satın al. Kapıda ödeme avantajından da yararlanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.