x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Muadil Şerit

Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda yaygın olarak kullanılan muadil şeritler, orjinal kartuşlara eş değeren yan sanayi adı altında üretilen kartuş türüne denilmektedir. Türkiye'de arz ve talep dengesine göre muadil şeritler tamamen ithal olarak ülkemize giriş yapmaktadır. Günümüzde orjinal kartuş fiyatlarının neredeyse orjinal yazıcı fiyatına eş değer olmasıyla tüketiciler muadil kartuşları daha çok ercih eder oldular. Bu sebeple arz ve talep dengesinde muadil şerit ihtiyacı daha çok oluşmaya başladı. Muadil kartuşlar baskı maaliyetlerini ciddi oranda azaltmaktadır. 

Muadil Şerit Alırken Neye Dikkat Etmeliyim

Yazıcı marka ve modeline göre bir çok muadil şeritler bulunmaktadır. Muadil şerit seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı bir kaç husus bulunmaktadır. Öncelikli olarak yazıcı modeline uygun bir şerit arayışı içerisine girmelisiniz. Piyasada muadil olarak şerit üreten bir çok firma veya firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan en iyi muadil şerit üreteni seçerek satın almanızı tavsiye edebiliriz.

Muadil Şerit Fiyatları

Yazıcı markalarına, dolar kuruna oranla ithal olarak ülkemize gelen muadil şeritlerin fiyatları yazıcı modelleri baz alınarak değişkenlik göstermektedir. Genel olarak en çok tercih edilen OKİ, Epson gibi yazıcı markalarının muadil şeritlerini avantajlı fiyat seçenekleri ve hızlı kargo güvencesiyle sipariş vermek için kategorilerdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.