Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

MODEM, SWITCH, ÇOKLAYICI

Switch nedir? Switch ne işe yarar?

Önceden bilgisayarsız bir işyeri olamaz görüşü hakimdi, şimdilerde ise bilgisayar ve internetsiz bir işyeri olamaz görüşü daha hakim durumdadır. Günümüzde bırakın işyerini, internetsiz vatandaş bile bulmakta zorlanırsınız. Sosyal hayatımızdan, iş hayatına kadar çok farklı alanlarda bizler için vazgeçilmez olan interneti, bizlere ulaştıran network araçlarına modem denilmektedir. İşyerindeki bilgisiyaraları birbirine bağlayan, birbirlerinden veri alış verişi yapmalarını sağlayan  cihazlara ise switch, çoklayıcı denilmektedir. Switchler aynı ağdaki bilgisayarların birbirleri ile iletişim kurmasını sağlar, bilgisayarları internete bağlamaz. Bunun için farklı yöntemler uygulamak gerekmektedir. Ağ güvenliği yüksek olan switchler hem veri gönderme hem de veri alma kapasitesine sahiptir.

En uygun modem ve çoklayıcı fiyatları

En ucuz modem ve çoklayıcı bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta teknoloji ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. TP-Link markası ile sizlere sunduğumuz modem ve çoklayıcı modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek modem ve switch önerilerimizi dinler, ürünleri yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-tplink-logo.jpg (15 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.