Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

MENÜ PANOLARI

Kaldırımda restoranların, kafelerin önünden geçerken çoğumuz bir menü panosuyla karşılaşmıştır. Ağırlıklı olarak restoran, lokanta ve kafelerin kullandığı menü panoları müşterilere yemekler ve fiyat hakkında bilgi vermenin en iyi yoludur.

Menü panoları sadece restoran ve kafelerde değil, aynı zamanda araç satış showroomlarında, fuarlarda, mağaza içlerinde de kullanılır. Menü  panoları araçların, makinelerin teknik özelliklerinin yazıldığı bilgilendirici panolardır.

Menü Pano Modelleri  

Menü panoları teleskobik menü panosu, çift ayaklı menü panosu ve tek ayaklı menü panosu olarak çeşitlendirilmiştir. Teleskobik menü panolarının yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Menü panosu yüksekliği ağırlıklı olarak 106 cm’dir.

Menü Panosu Ebatları

Menü panoları pano kısmının büyüklüğüne göre de çeşitlendirilir. A4 menü panosu, A3 menü panosu, 50 x 70 menü panosu piyasada en çok tercih edilen menü panolarıdır.

Menü panosu malzemeleri

Menü panolarının profil ve taşıyıcı kısımları alüminyum malzemeden yapılmaktadır. Üstte bulunan pano kısımları açılır kapanır çerçeve veya pleksi malzemeden yapılmaktadır. Menü panoları İşte Kırtasiye’ nin kendi bünyesinde imal edilmektedir.   

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.