Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

CD/DVD VE MEKTUP ZARFLARI

Günümüzde sıklıkla kullandığımız CD ve DVD’ler eğer güzel muhafaza edilmez ise kolaylıkla bozulabiliyorlar. İçerisindeki yazı, metin, ses ya da video gibi dosyalarınıza ulaşmanız hatta belki imkansız olabiliyor. Aynı zamanda hala kullanılan, sadece mektup yazma amaçlı olmasa bile rapor veya evrakların ya da faturaların mektup zarfları ile muhafaza edilmez ise kolayca yıprandığını biliyoruz. İşte bu eşyalarımızın sağlıklı muhafaza edilmesi için CD poşeti ve DVD zarfı, mektup zarflarına başvurmanız gerekmektedir.

Özellikle ofis yaşantısında vazgeçilmez olan ofis kırtasiye malzemelerinin başında gelen cd/dvd ve mektup zarfları hemen her gün sıklıkla kullanılmaktadır. Şirkete ait önemli belgeler, evraklar, sözleşmeler mektup zarflarının içerisinde muhafaza edilerek başlarına bir şey gelmesini önlemeye yardımcı olmakla birlikte aynı zamanda bu şekilde senelerce de saklayabilmelerine yardımcı olmaktadır. Özellikle toplantı esnasında CD veya DVD ile sunum yapılacak ise, cd veya dvd’lerin muhakkak cd zarfı ve dvd zarfında muhafaza edilmesi son derece önemli bir husustur çünkü cd’ler herhangi bir yüzey ile temas ettiği durumda çizilebiliyor ve bundan dolayı da çalışmaz hale gelebiliyorlar. CD veya DVD’nin bozulma durumunda da içerisinde bulunan belgeye ulaşmak mümkün olmayacaktır.

Şeffaf cd kutusu kullanarak birçok cd’nizi bir araya toplayabilirsiniz. Ya da içerisinde bulunan cd’nin hangisi olduğunu da kolaylıkla ayırt edebileceğiniz pencereli cd zarfı kullanarak da cd’lerinizi kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Şeffaf dvd kutusu ve pencereli cd zarfı için istekirtasiye.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

CD/DVD VE MEKTUP ZARFLARI FİYATLARI

Faturalarınız, mektuplarınız, evraklarınız ya da sözleşmelerinizi dış etkenlerden korumak için mektup zarflarını ve cd veya dvd’lerinizin bozulmasını engellemek için cd/dvd zarflarını her zaman ofisiniz için yedekte bulundurarak olası durumlarda belgelerinizi doğru muhafaza etmeye özen göstermenizde fayda var. Mektup, DVD ve CD zarfı fiyatı en uygun ve en ucuz fiyatlar ile istekirtasiye.com’da sizlerle.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.