Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

MEKANİZMALI SUNUM KLASÖRÜ

Devir teknoloji devri. Birçok belge ve evraklar dijital ortamda saklanıyor. Yapılacak sunumlar ise bilgisayar desteği ile projeksiyon ile yapılıyor. Ama bunun yetersiz olduğunu unutmaktayız. Olası bir arızada, elektrik kesintisi gibi durumlarda ne belgelere ulaşmak mümkün oluyor ne de sunum yapılabiliyor. Bunun için muhakkak evrakların ve belgelerin baskısının olması ve hatta sunum yapılacağı zaman da sunum klasörü de yanımızda olması gerekir.

Hala günümüzde muhasebe departmanları, bankalar sıklıkla klasör kullanmaktadırlar. Dayanıklı yapıya sahip olan ve iç mekanizmalı sunum dosyaları (sunum klasörleri) tercih edilmektedir. Bu sayede muhafaza edilecek belgeler hem korunaklı bir klasör içerisinde oluyor hem de sunum esnasında şık görünüme sahip olan bu sunum klasörleri de daha dikkat çekici bir sunum olmaya olanak sağlıyor.

Mekanizmalı klasör olmaları nedeni ile içerlerinde belirli ağırlıklarla dosya muhafaza edebilme imkanınız vardır. Bu klasörler A3 ve A4 boyutlarına uygun olarak üretilmektedirler. Aynı zamanda 3 cm, 5 cm, 7 cm gibi kendi içlerinde kalınlıkları da değişmektedir. Taşıyacağı ağırlıklara bağlı olarak da içlerinde bulunan mekanizma sayısı da 2, 3 ve 4 halkalı klasör de olabilmektedir.

İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz birkaç mekanizmalı sunum klasörlerine örnekle;

  • Önder Firma Sunum Klasörü A4 3 cm
  • Önder Firma Sunum Klasörü A4 7 cm
  • Önder Firma Sunum Klasörü A4 5 cm
  • Önder Firma Sunum Klasörü A3 5 cm
  • Önder Firma Sunum Klasörü A3 3 cm
  • Önder Firma Sunum Klasörü A3 7 cm

gibi boyut farkları da bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm sunum klasörlerinin çeşitli renklerini de istekirtasiye.com üzerinde bulabilirsiniz.

MEKANİZMALI SUNUM KLASÖR FİYATLARI

Ofis ortamının her alanında sıklıkla ihtiyaç duyacağınız bu mekanizmalı sunum klasörlerinin fiyatları ekonomik açıdan çok uygundur. Sunum dosyası fiyatlarını istekirtasiye.com üzerinden en ucuz ve en kaliteli modeller ile inceleyebilir ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.