Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

MASKELEME BANTLARI

Maskeleme bandı özellikle endüstriyel ve sanayi sektörlerinin en çok kullandıkları malzemelerden biridir. Her bir sektörde farklı amaçlar ile kullanılabilmektedirler. Tadilat ortamlarında sıklıkla kullanılması ile de bilinirler. Sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı üretilirler.

Boya, otomotiv, tekstil mobilya gibi alanlarda sıklıkla karşımıza maskeleme bantları çıkar. Her alanda kullanım farklılıkları da mümkündür. Örneğin; mobilya sektöründe maskeleme bantları genellikle kağıt maskeleme bandı olarak hitap edilir. Mobilya sektöründe bu bantların kullanım amaçları ise şöyledir. Vernik, tiner yani kimyasal madde içerenlere karşı dayanıklılık göstermektedirler. Zira otomotiv şirketin bunun tam tersi, ısıya fazlasıyla dayanıklılardır ve arabalarında fırın içerisinde iken boyanmasını istemediğiniz yerlerin üzerine kapatılmakta da kullanılmaktadır.

İç ve ya dış boyama işlemlerinde de sıklıkla maskeleme bantlarını kullanırız. Burada bantların içerisindeki özellikleri önemli husustur. Boya işlemlerinde maskeleme bantları arasında, kolay yapışan ve iz bırakmayan teknik özelliklerine sahip olanlar seçilir. Boya maskeleme bandı işleri epeyce kolaylaştırabilir. Aynı zamanda cam sektöründe de özellikle kumlama yapmaması sebebi ile desenlerin korunması gerektiği her yerde maskeleme bandını kolaylıkla istediğimiz kısma koyup sonrasında rahatlıkla çıkarabiliriz.

Maskeleme bandı çeşitleri arasında kullanım amacınıza göre birçok seçenek bulabilirsiniz. Kalınları ve uzunluklarına göre farklı şekilde üretilmektedirler. Örneğin; 24mm x 35m, 19x40, 50mm x 35m, 3m maskeleme bandı gibi farklı boyutlarda maskeleme bantlarını istekirtasiye.com üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

istekirtasiye.com sizlere en kaliteli markaların maskeleme bandı ürünlerini beğeninize sunmaktadır. Örneğin sitemiz üzerinden tesa, scotch,süper veya vege maskeleme bandı olarak seçkin markaları inceleyebilirsiniz.

MASKELEME BANTLARI FİYATLARI

Endüstriyel ve sanayi sektörünün olmazsa olmazı, ofislerin vazgeçilmezi olan maskeleme bandı fiyatları en kalite ürünler ve en ekonomik istekirtasiye.com’da. Hemen şimdi sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz maskeleme bantlarını inceleyebilir ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.