Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

MASAÜSTÜ SET – KALEMLİK

Ofisinizde ya da öğrenci veya yetişkin çalışma masalarında en çok ihtiyaç duyacağınız ürünlerden biri de şüphesiz masa kalemlikleri ve masaüstü setler olacaktır. Özellikle estetiğe önem veren kullanıcılar, kalemlikleri bir yandan masa üstünde kaybolmaya yatkın ürünleri toplamak için kullanırken bir yandan da masayla uyumlu bir kalemlik kullanarak görsel estetiği de tamamlamaktadırlar.

Mimarlardan, tasarımcılara; ressamlardan hat sanatçılarına kadar geniş bir yelpaze, masa başında iş yaparken estetik kalemliklere büyük ihtiyaç duymaktadırlar. Sadece kalemleri değil silgilerimizi, ataşlarımızı, raptiyelerinizi, daksillerinizi ve yapıştırıcılarınızı da koyabildiğiniz kalemlikler elimizin altındaki en iyi yardımcılarımızdan biri olmaktadır.  

Kalemlikle birlikte masamızın temel ihtiyaçlarından biri de masaüstü setlerdir. En farklı masaüstü setler ve estetik masaüstü setler kullanıcılar tarafından ısrarla aranmaktadır. Organizer olarak da adlandırılan bu setler, masamızın derli toplu durması yönüyle de işimizi kolaylaştırmaktadır. Yaygın kullanımı masaüstü organizer olan masaüstü setlerde de birbirinden çok model ve renk yer almaktadır. Özellikle hobilerimize yönelik dekorlarla birlikte sunulan organizerler son yıllarda büyük ilgi görmektedir.

HANGİ KALEMLİKLER VE MASAÜSTÜ SETLER İLGİ GÖRMEKTEDİR?

Dayanıklılığı ve kalitesi yönüyle bazı kalemlik markaları ön plana çıkmaktadır. Bigpoint kübik masa kalemliği, Lacco metal set, Kraf ataşlık, dünya dekorlu saat, gemi dekorlu saat, Bigpoint perfore 3’lü set ve Cassa file kalemlik gibi ürünler revaçta olduğu için istekirtasiye.com bu ürünleri ürün yelpazesinde sürekli bulundurmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı masa kalemliği ve masaüstü setlere, birbirinden farklı model ve renk seçeneğiyle istekirtasiye.com ’dan ulaşabilirsiniz.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.