Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mantar Panolar

Evde, okul ve dershanelerde, iş yerinde, apartmanlarda, restoranlarda ve daha birçok alanda sıklıkla karşılaşabileceğimiz bir malzeme ise mantar pano diyebiliriz.

Mantar panolar kullanım alanı olarak çok çeşitli yerlerde bulunabiliyor. Her alanda yoğun bir hayat yaşar vaziyetteyiz. Bu gibi durumlarda önemli bulduğumuz iş ve durumları unutmayı istemeyiz.

Örneğin; Evinizde unutmak istemediğiniz ve ya kesinlikle yapmanız gereken bir işiniz olduğu zaman mantar pano üzerine koyabileceğiniz notlar ile hatırlamanıza yardımcı olacaktır ve işinizi gecikmeden yapmanıza yardımcı olacaktır. Neredeyse her apartmanda da görebileceğimiz mantar panoların apartmanlardaki kullanım amacı da gelen faturalar, apartman içi duyurular için şüphesiz en kullanışlı bir üründür. Herkes evine girerken bu mantar panoya bakıp kendine ait faturaları orada bulabilir veya apartman için bulunan duyurulardan haberdar olabilir. Bu kuvvetli bir iletişim biçimi olarak kullanılır. Aynı zamanda öğrenci iseniz evinizde ders çalışırken kendiniz için önemli bulduğunuz ders notlarını asabileceğiniz masaüstü mantar pano da kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda ofislerde de vazgeçilmez bir kırtasiye malzemesi diyebiliriz. Hemen her ofiste bu mantar panolara rastlayabiliriz. Çalışanların görmesi gereken önemli belge ve dosyaları veya duyuruları bu mantar panolar üzerine koyabilirsiniz.

Okullarda da sınıf içerisinde bulunan bu mantar panoları yine çok amaçlı kullanabiliriz. Öğrencilerin teslim ettiği ödevleri asabilir, sınıf kurallarını listeleyebilir, okulda yapılacak etkinlikleri bu panoya yapıştırarak bütün öğrencilere de duyurabilmek amaçlı da kullanabilirsiniz.

Mantar Pano Çeşitleri

Mantar pano çeşitleri arasında, masaüstü mantar pano, duvara monte mantar pano, rulo mantar pano, genellikle okullarda kullanılan kumaş pano, çerçeveli mantar pano ve çerçevesiz mantar pano çeşitleri mevcuttur. Birbirinden kaliteli markalar arasından inter rulo mantar, akyazı mantar pano, panda ahşap çerçeve gibi birçok modeli bulabilmeniz için kullanım amacınıza göre mantar pano çeşitlerini istekirtasiye.com üzerinden araştırıp istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mantar Pano Ölçüleri

Birçok mantar pano ölçüleri istekirtasiye.com’da mevcuttur. Örneğin; 60x90 mantar pano, duvara monte 45x60, 120x120 mantar pano, mantar pano 100x150, 90x120 mantar pano gibi ve daha birçok ölçü çeşitlerini stoklarımızda bulundurmaktayız.

En uygun mantar pano fiyatları istekirtasiye.com güvencesi ile sizlerle. İster evde, ister işte, ister okulda!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.