x
1 TL Kampanyası

Fragile Muadil Toner (Hp Cb543A/Ce323A/Cf213A) Kırmızı

Marka : FRAGILE

Ürün Kodu : 41612

%12 İndirim
111,40 TL + KDV
98,03 TL + KDV
KDV Dahil : 115,68 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Mack Eco Muadil Toner (Hp Cb543A/Ce323A/Cf213A) Kırmızı

   

  Toner nedir? Kağıt üzerinden verileri almak için kullanılan toza toner denir. Toner ilk kullanılmaya başlandığında bu tozlar karbon tozundan elde ediliyordu. Ancak ilerleyen senelerde teknolojinin gelişmesi ve kaliteye önem verilmesiyle birlikte bu tozların içine polymer karıştırılarak toner çeşitleri içinde daha dayanıklı bir yapı elde edildi. Ancak bazı toner çeşitlerinin fiyatları oldukça yüksektir. Bu yüksek fiyatlar sebebiyle orijinal toner yerine geçebilecek kalıcı ve kaliteli çözümler aranmıştır. Bu sorunu çözüme ulaştıran ürün muadil tonerdir. Peki, muadil toner ne demek? Genel olarak orijinal tonerlere bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Orijinal kartuşların sağladığı basım sayısına ve renk kalitesine çok yakın bir kalite sunmaktadır. Bu sayede daha ucuza aynı kaliteyi kullanmış olursunuz. HP yazıcınızla uyumlu olarak çalışan Fragile Mack Eco toner, yaklaşık 1.500 sayfa baskı kapasitesine sahiptir. Kırmızı renkli mürekkebi sayesinde ise en üstün kalitede çıktılar elde edersiniz.


  FRAGILE SP-150/SP-150s SP-150 Muadil Toner /SP150: Amazon.com.tr

   

  Fragile Mack Eco Muadil Toner Yanında Mutlaka İncelenmesi Tavsiye Edilen Ürünler

  Fragile Mack Eco Toner ürününü kullanan müşterilerimiz için İş’te Kırtasiye.com sitesinin uygun fiyatlı avantajlarını daha yakından inceleyebileceği Kağıt Ürünleri kategorisine bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

  Muadil Toner ile Orijinal Toner Arasındaki Fark?

  Aralarında çok küçük farklılıklar vardır. Ancak orijinal toner kullanmayıp muadil toner kullanmayı tercih edenlerin piyasa tarafından güveni kanıtlanmış bir markayı tercih etmeleri, elde edilecek ürünlerin %100 kalitede olması için mutlaka dikkat edilmesi gereken bir husustur. Fragile Muadil Toner ise bu konuda sektör tarafından tam onay almış bir markadır. İş’te Kırtasiye.com ile aradığını her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Kolay ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerimizden faydalanın. Keyifli alışverişler!

  Fragile Mack Eco Muadil Toner Özellikleri

  Marka

  Fragile

  Ürün

  Mack Eco Muadil Toner

  Baskı Kapasitesi

  1.500 Sayfa

  Renk

  Kırmızı

  Uyumlu Cihaz

  Hp

   

   

   

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.