Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

LEXMARK TONER

1991 yılında Kentucky eyaletinde kurulan ve o yıldan bu yana üretimlerini gerçekleştiren  Lexmark, baskı ve görüntüleme alanında piyasada tanınırlığını sağlamıştır ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ürün ve hizmetlerini çok sayıda ülkeyle birleştirerek alanında genişlemeyi başarabilmiştir.

Kalitesinde hiçbir zaman ödün vermeyen Lexmark tonerler müşteri memnuniyetinden güçlenerek her geçen gün daha fazla başarıya adım atmıştır.

Çok sayıda Lexmark toner modelleri mevcuttur. Yaklaşık olarak 1000-2000 sayfa arasında baskılama özelliğine sahiplerdir.

Ofisiniz veya eviniz için ideal özelliklere sahip olan Lexmark tonerlere sahip olmaktan memnun kalacaksınızdır. Örneğin bir öğrenci olduğunuzu düşünelim. Ofislerde yazıcıların olması gerektiği ve sürekli ihtiyaç duyulduğu kadar evlerde de yazıcılara ihtiyaç duyabilmekteyiz. Ders çalışırken, araştırma yaparken bilgisayar ekranına bakmak yerine kağıt üzerinden okumayı seviyorsanız evinizde sürekli olarak bir baskı yapabilirsiniz. Kullanma sıklığınıza göre Lexmark orjinal toner çeşitlerine göz atabilirsiniz. Veya sürekli olarak ödevleriniz, sunumlarınız oluyorsa mutlaka çıktılara ihtiyaç duyacaksınızdır. Yazıcınızın lazer yazıcı olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer Lexmark yazıcınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız muhakkak Lexmark lazer toner kullanmalısınız. Aksi takdirde istemediğiniz sonuçlar ile karşı karşıya kalabilme ihtimali vardır. Bunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Birbiri ile uyumlu olarak üretilmiş Lexmark  marka tonerler hem Lexmark yazıcı ömrü hem Lexmark toner ömrünü daha sağlıklı bir hale dönüştürecek ve siz de bundan memnun kalacaksınızdır.

Lexmark renkli toner olanağı da sağlar ve içerisinde ayrıştırılmış olarak sarı, kırmızı, mavi ve siyah renklerini barındırmaktadır. Kaliteli içerikler, renkli görseller, ayrıntılı bilgiler için renkli yazılar tercihen göze hitap ederler. Baskınızda eğer bir görsel varsa ve görselinizde renk önem taşıyorsa siyah baskıdan ziyade Lexmark renkli toner kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Lexmark renkli tonerler için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir ve kapıda ödeme avantajı ile Lexmark tonerlere sahip olabilirsiniz.

Lexmark toner fiyatları ve modelleri birbirinden farklılık göstermektedir. İster sarı, kırmızı, mavi isterseniz siyah renkte veya çeşitli baskılama özelliklerine sahip olan Lexmark tonerler için detaylı bilgileri görebilirsiniz. Model ve baskılama özelliklerini istekirtasiye.com üzerinden ulaşabilir ve uygun fiyatlarla aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.