Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

LEXMARK  ŞERİT

Şerit kartuş nedir?

Her ofisin ve işyerinin vazgeçilmez ihtiyacı olan yazıcılar, kartuş ve tonerlerle çalışmaktadır. Günümüzde hızlı ve kaliteli çıktı alma imkanı sunan mürekkep kartuşlar ve lazer yazıcı  tonerleri daha çok tercih edilir olsa da ilk yazıcı modellerinden olan şerit yazıcılar da hala aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yazıcı modellerinde kullanılan kartuşlara şerit kartuş denilmektedir. Birçok avantajı nedeniyle tercih edilen şerit yazıcılar, ekonomik çözümler sunmaktadır.

Neden Lexmark  şerit kartuş?

Her evde ve ofiste mutlaka bir kartuşlu veya lazer yazıcı bulunsa da, özellikle muhasebe işi yapan her işyerinde de mutlaka bir nokta vuruşlu şerit yazıcı bulunmaktadır. Ekonomik anlamda çok fayda sağlayan Lexmark şerit yazıcılar, mürekkep veya toner kullanmaz. Farklı tipte kağıt kullandıklarından dolayı tasarruf sağlarlar. Kolay kolay arıza yapmayan Lexmar yazıcı şeritleri, uzun ömürlü oldukları için de tercih edilmektedir. Özellikle çok nüshalı fatura, fiş, makbuz, etiket v.b. yazmak için kullanılmaktadır. Lexmark  şerit kartuş kaliteli baskı ve tasarruflu kullanım özelliği nedeniyle tercih edilmektedir. Çıktıları daha uzun süre giden şerit kartuşlar, tekrar doldurmaya uygun değildir.

İkitelli’de en uygun Lexmark  şerit modelleri

En ucuz Lexmark  şerit modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de kartuş ve toner denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Lexmark  markası ile sizlere sunduğumuz şerit kartuşları, ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, şerit kartuş tavsiyelerimizi dinleyebilir ve ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Lexmark-logo.jpg (16 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.