Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

LEXMARK KARTUŞ

Kartuş nedir?

Ofislerimizin vazgeçilmezi ve hatta ofisleri ofis yapan yazıcılardır. Hazırladığınız evrakları, projeleri, sunumları, resimleri ve dizaynları çıktı almanızı sağlayan yazıcılar, bir çok marka ve modelde bulunmaktadır. İş yerleri için bu kadar hayati öneme sahip olan yazıcılar için ise hayati olan unsur kartuş veya tonerlerdir. Yazıcıların mürekkep kısımlarının bulunduğu kısma kartuş denilmektedir.

Neden Lexmark kartuş?

Lexmark kartuşlar; özellikle kaiteli fotoğraf baskısı elde etmenizde en çok tercih edilen kartuş modelleridir. Anılarımızın temelini oluşturan fotoğraflar, üzerinden yıllar geçse de bizleri geçmişe götürür. Kendisi geçmişe götüren bu fotoğrafların geçmişte kalmaması gerekir. Uzun süre renk canlılığını koruyan Lexmark kartuşlar ile basılan fotoğraflar, renkler üzerinde bir solma olmadan fotoğrafların ilk canlılığını muhafaza eder. Sadece fotoğraf olarak değil, ofis içerisinde baskı yapacağınız tüm belgeleri aynı kalitede size sunar. Bir çok kartuşda yaşanan kartuş arızalarını, Lexmark kartuşlarda çok fazla yaşamazsınız. Sorunsuz bir şekilde çıktı almanın keyfini sürmek istiyorsanız, Lexmark kartuşlar doğru tercihtir. Ayrıca çevreye son derece duyarlı olan Lexmark firması, kartuşları geri dönüşüme kazandırma yönünde de bir çok projeye imza atmaktadır.

İş’te Kırtasiye farkı ile sitemizde satışa sunulan bazı kartuş modelleri şunlardır; Lexmark 10Nx217E 17 Mürekkep Kartuş, Lexmark 18C1529E 29A Mürekkep Kartuş, Lexmark 15Mx120E 20 Mürekkep Kartuş

Orijinal kartuş kullanımı

Yazıcılarınızda sorun yaşamak istemiyorsanız, orijinal ürün kullanmaktan vazgeçmemek gerekmektedir. Alacağınız yan ürünlerle belki daha uygun fiyat avantajı yakalayabilirsiniz, ancak bu kartuşlar yazıcınızda sorunlar oluşturabileceği gibi kaliteli bir çıktı alırken de sıkıntı yaşatabilmektedir.

İkitelli’de en uygun lexmark kartuş modelleri

En ucuz lexmark kartuş modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de kartuş ve toner denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Lexmark markası ile sizlere sunduğumuz kartuşları, ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, kartuş tavsiyelerimizi dinleyebilir ve ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Lexmark-logo.jpg (16 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.