Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 138 ürün görüntüleniyor.

LAZER ETİKETLER

Lazer etiketler kullanım alanları olarak çok geniş olmak ile birlikte ihtiyacınıza göre de dilediğiniz amaçta kullanabileceğiniz bir ofis kırtasiye malzemesidir. Pazarlama, üretim, satış gibi çoğu iş dalında işlerin daha sistematik ilerleyebilmesi, düzenli bir yapı haline getirebilmesi amacı ile kullanılmaktadırlar.

En sık kullanıldığı alan genel olarak fotokopi makineleri ve yazıcılar üzerindedir ve tabaka olarak üretimi sağlanır lazer etiketlerin.

Bu etiketlere en çok nerede rastlamaktayız? Örneğin gıda sektöründe bu lazer etiket kullanımı artık çok fazlalaştı. Ürünleri etiketlemek, markalamak için en uygun yol olarak kullanılmaktadır. Her gün tüketilme imkanı olan meyve ve sebzelerimizin üzerinde rastladığımız etiketler işte bu yüzdendir. Dış yüzeyinin tüketilmediği, yani meyvenin ya da sebzenin dışının soyularak tüketilme işleminin gerçekleştiği durumlar söz konusu olduğu zaman genellikle bu lazer etiketlere rastlamaktayız. Endüstriyel alanda sıklıkla kullanımı artmıştır. Diğer bir etiketleme yöntemi olan plastik etiketlemeye nazaran çok daha sağlıklı, çevre dostu, daha fazla bilgi girişi imkanı ve daha az maliyeti olan bir malzemedir. Bunlar yapışkanlı boş etiketlerdir ve üzerine dilediğiniz bilgi girişini sağlayabilme imkanınız vardır. Bir gıdanın üzerine yapılan etiket sağlığınızı tehlikeye atacak diye düşünmenize gerek yoktur. Çünkü bu lazer etiketler işlem sırasında etiketin yapılacağı bölgedeki pigmentleri buharlaştırmaktadır ve hassas bir etiketleme işlemi olduğundan dolayı gıdaların içine herhangi bir zararlı işlem geçmiyor. Bu da ürününüzün orijinalliğini korumakta, zararlı madde aktarmamaktadır.

Lazer etiket çeşitleri arasında en çok tercih edilen markaları sizler için bir araya getirdik. En kaliteli markaların en kaliteli ürünlerini beğeninize sunmaktayız. İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz tanex etiket alanında en çok tercih edilen lazer etiket markasıdır. Tanex hazır etiketler ile dilediğiniz tüm etiketleme işlemlerinizi en kaliteli bir biçimde yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

LAZER ETİKET FİYATLARI

Birbirinden farklı ölçülere sahiplik yapan, dilediğiniz amaç ile kullanabileceğiniz lazer etiket fiyatları istekirtasiye.com desteğiyle en uygun ve en ucuz fiyatlar ile sizler için sitemizde bulunmaktadır. En kaliteli ve en ucuz lazer etiket fiyatlarını incelemek için sitemiz üzerinden ilgili kategoriye girebilir ve size en uygun ürünü kapıda ödeme avantajından yararlanarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.