Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

LAPTOP SOĞUTUCU

Laptop soğutucu ne işe yarar?

İsminden de anlaşılacağı üzere notebook veya laptoplarınızı harici olarak soğutmak için tasarlanmış cihazlara laptop soğutucu denilmektedir. Ancak sadece soğutmak ile kalmayan bu cihazlar aynı zamanda konforlu bir laptop kullanım imkanı da sağlar. Uzun süre kullanılan veya aşırı işlem yapan program kullanan bilgisayarlar gereğinden fazla ısınırlar. Normal olarak notebooklarda kendi fan sistemleri mevcuttur. Ancak bunlar bilgisayarın normal sürede normal performansında kullanımı için tasarlanmıştır. Aşırı işlem yapan veya uzun süre bilgisayar kullananlar için ekstra bir soğutucu oldukça gereklidir. Çünkü bu aşırı ısınma cihazınıza zarar verebileceği gibi, siz çalışırken laptopunuzun kapanması, yavaşlaması gibi uygun olmayan sorunlara da yol açabilir.

Laptop soğutucu çeşitleri

Notebook soğutucuların çeşitleri genelde ölçülerine göre ve üzerindeki aksesurlara göre değişmektedir. Laptop soğutucu ölçüleri üzerinde duracak laptop ölçüleri baz alınarak belirlenmektedir. Piyasada 12''den 17''e kadar farklı ölçülerde notebook soğutucu bulunmaktadır. Belirtilen inch büyüklüğü üzerine konulabilecek maksimum laptop ölçüsünü belirtmektedir. Dolayısı ile belirtilen ölçüden daha küçük ölçüdeki laptoplarda aynı soğutucu ile kullanılabilir.

Notebook soğutucu alırken nelere dikkat edilmelidir?

Laptop soğutucunun fan sayısı, dolayısı ile soğutma kapasitesi sizin isteklerinizi karşılayacak ölçüde olmalıdır. Bu cihazlarla çalışırken oluşan en büyük sorunlardan birisi fan gürültüsüdür. Dolayısı ile az gürültülü çalışan soğutucular tercih sebebi olmalıdır. Soğutucunun bulunduğu standın eğim ve yükseklik ayarının yapılabilmesi gerekmektedir. Bu özellik kullanıcıya boyun ve bel ağrısı yaptırmayacak, konforlu bir oturuş şekli sağlar. Yüzeylerinin kaydırmaz zeminli olması alt kısmında laptopun düşmesini engelleyecek çıkıntıların bulunması önemli özelliklerdendir.

En uygun laptop soğutucu fiyatları

En ucuz laptop soğutucu bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta teknoloji ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Addison, Inca ve Frisby markaları ile sizlere sunduğumuz laptop soğutucu modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek laptop soğutucu önerilerimizi dinler, ürünleri yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Addison-logo.png (424 KB)   Iste-Kirtasiye-Inca-logo.jpg (30 KB)   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.