Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

KURŞUN KALEMLER

KURŞUN KALEM NEDİR ?

Kalemimiz olmadan kağıt üzerine yazı yazabilmemiz mümkün mü? Pek sayılmaz. İşte burada devreye tabi ki kalemler giriyor. Kalemler kağıt gibi, yüzeyinin uygun olduğu her yere yazı yazabilme imkanını taşıyan bir kırtasiye malzemesidir. Bir kurşun kalemle yaklaşık 45 bin kelime yazılabileceği ya da 56 km düz çizgi çekilebileceği merkeze alınırsa kurşun kalemlerin kullanılabilirliğinden de şüphe etmeye hiç gerek yoktur.

Özellikle okul öncesi küçük çocukların yazma eylemine alışabilmesi açısından en uygun görülen kurşun kalemlerdir. Küçük yaşlardan itibaren okul hayatımızın her döneminde, gerek gündelik hayatta gerekse ofis hayatının sıklıkla kullandığı bir kırtasiye malzemesidir. Kurşun kalemlerin tükenmez kalemlerden ayrılan en belirgin farkı ise silinebilme özelliğine sahip olmasıdır. Kurşun kalem ile yazılan ya da çizilen şeyleri silebileceği uygunlukta üretilen kaliteli silgiler ile, defter ya da kağıtlarınızda hiç iz kalmadan yazılarınızı silebilme imkanınız da vardır. Özellikle sınav esnasında tükenmez kalemler pek tercih edilmez. Yapacağınız işlem ya da yazacağınız yazıların herhangi bir düzeltilmesi gereken kısmı olduğunda tükenmez kalem ile bu yanlışı silemeyecek ve üstünü karalayacaksınızdır. Bu da karmaşaya yol açabilir. Bu yüzden kurşun kalemler vazgeçilmez diyebiliriz.

Kurşun kalem çeşitleri arasında birçok seçenek vardır. Bunlara birkaç örnekle bakalım; kırmızı kurşun kalem başlık atmanın vazgeçilmez parçasıdır, mercanlı kurşun kalem, kullanım amacınız ya da tercihinize göre seçebileceğiniz dereceli kurşun kalem ve kurşun kaleminin silinebilir özelliğini bir kalemde toplayabileceğiniz silgili kurşun kalem ve bunun gibi birçok çeşitli kurşun kalem çeşidi vardır. Ve alanında en çok çeşit üreten ve kalitesi ile bilinen kurşun kalem faber castell ürünleri için istekirtasiye.com’u muhakkak ziyaret edin.

KURŞUN KALEM FİYATLARI

Hem okul hem ev hem de ofis hayatının vazgeçilmez kırtasiye malzemesi tabi ki kurşun kalemlerdir. Ofisinizde bulunduracağınız çok sayıda kurşun kalem her personel için çok gerekli bir ofis kırtasiye malzemesidir. Toplantılarınız, iş notlarınızın olmazsa olmazı olan bu kurşun kalemlerin maliyeti de bir o kadar düşük. Kurşun kalem fiyatları istekirtasiye.com üzerinde en kaliteli markalar ile birlikte sizinle. Ucuz kurşun kalemler ile ofisiniz ya da okul hayatınız için dilediğiniz miktarda alışveriş yapabilmek için sepete eklemeyi unutma!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.