Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

BLOKNOTLAR

Bloknot insanların yazı yazma ve not alma ihtiyacını karşılayan deftere verilen isimdir. İnsanların yazı yazma ve not alma ihtiyaçlarını en etkili şekilde çözmektedir. Her çeşit notu barındıran bloknot, genellikle iş yerlerinde kullanılır. Kurumsal bir kimliği olan bloknot iş yerlerinde çok büyük önem taşımaktadır. Özellikle kurumsal iş yerlerinde çalışan insanların, unutmamak için oluşturdukları notları randevuları ve benzer bilgileri yazıya aktardıkları yer bloknottur. Bu defter çeşidini kullanmak için sadece iş yerinde çalışmak gerekmiyor.

İş hayatında olduğu kadar günlük yaşamda da bloknot defter kullanımına fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Yoğun ve sosyal bir iş yaşamı olan insanlar için ve öğrenciler için kullanımları oldukça fazladır. Bütün öğrenciler için not almak her zaman çok önemlidir. Öğrenciler için oldukça fayda sağlayan ürünlerden bir tanesi kuşkusuz bloknottur.

Bloknot çeşitleri arasında ihtiyacınızı karşılayabilecek çeşitlerini mutlaka bulabileceksinizdir. Örneğin; spiralli bloknot sayesinde kolay kullanım kazanacak ve sayfalarınızı çok rahat çevirebileceksiniz. Kareli bloknotlar ile eğer alacağınız notlarda sayısal terimler ya da şekiller yer alacak ise pratik bir şekilde işlevinizi gerçekleştirebileceksinizdir. Çizgili bloknot kullanarak ise yazacağınız yazılarınızı daha düzgün ve nizamlı bir şekilde defterinize aktarabileceksiniz.

Birçok modeli olmasının yanında fiyatları da bir o kadar cazip fiyatlara satılmaktadır. Blok not defteri ile not alma sayesinde kişilerin hayatlarının daha planlı ilerlediğini fark edilmiştir. Hemen şimdi istekirtasiye.com’u ziyaret ederek bloknot defterlerini inceleyebilir ve size en uygun olanı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

BLOKNOT FİYATLARI

Her türlü ofis içerisinde yapılmış olan ya da yapılacak olan işlerin not alımlarında, unutulması istenmeyen durumlarda, toplantı içeriğinin önemli detaylarını not almakta sizlere olanak sağlayan bloknotlar iş hayatınızda olduğu kadar okul yaşantınızda da işinize yarayacaktır. Renk çeşitliliği, çeşitli tasarımları ile hoş bir görünüme sahip olduğunu düşündüğünüz, size en uygun modelleri istekirtasiye.com’dan inceleyebilirsiniz. Hem en kaliteli en de en uygun bloknot fiyatları İşte Kırtasiye eşliğinde beğeninize sunulmaktadır. Hemen şimdi adresimizi ziyaret ederek dilediğiniz ürünü kapıda ödeme avantajı ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.