Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
1 2 3 4 5 6
Toplam 107 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Kırılmaz Cam Çeşitleri

Gündelik yaşantımızda yanımızdan ayırmadığımız mobil cihazlarımızın ekranları bazı cihazlarda oldukça hassas olabiliyor. Bu ekranları korumak için bazı kırılmaz cam çeşitleri bulunmaktadır. Telefon modelinize en uygun kırılmaz cam seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörlerden bahsetmeden önce kırılmaz cam çeşitlerini aşağıda listeledik.

Nano Kırılmaz Cam

Ekran üzerine tıklan kırılmaz cam adından anlaşıldığı üzere nano seviyede ekran üzerine giydirilen bir üründür. Bu sayede telefon kullanımından sonra ekran üzerinde parmak izi veya yağlı kalıntılar bulundurmama imkanı sağlar. Fakat nano kırılmaz camların özelliği telefon kullanımına göre belli bir süre sonra özelliğini yitirmektedir. Günümüz teknolojisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 

Nano Kırılmaz Cam Fiyatları 

Sektörel olarak bilinen markaların nano kırılmaz cam fiyatları değişkenlik göstermektedir. En çok tercih edilen telefon markalar arasında olan Apple, Samsung, Huawei gibi markalara üretilmiş nano kırılmaz camlar fiyatları bakımından oldukça uygundur. Telefon modeline göre 6.00 TL'den başlayan fiyatlarla nano ekran koruyucu bir diğer adıyla hayalet ekran koruyucu satın alabilirsiniz.

En İyi Kırılmaz Cam Modelleri

Hemen hemen her işimizi telefonlarda halletiğimizden dolayı, mobil cihazlar hayatımızın %90'lık bir bölümünü kaplar oldu. Bu nedenle bazı dikkatsiz hareketlerimiz sonucu telefonların yere düşmesi veya ekranlarının darbe almasından ötürü ekran kırılmaları ile karşılaşabiliyoruz. Bu kırılmaların tamamen olmasa da bir nebze önüne geçmek için kırılmaz cam kullanmak büyük önem taşıyor. En iyi kırılmaz cam modelleri ve fiyatlarını sizler için İşte Kırtasiye'de listeledik.Cihaz modelinize uygun kırılmaz cam modelini tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.