Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

KOLİ BANTLARI

Koli bandı; uzunluk, yapışkanlık ve materyal kalitesine göre çeşitlerine ayrılan koli bantları birçok işyerinde mutlaka bulunması gereken çok amaçlı en önemli materyallerden biridir. Yapışkan yüzeyi sayesinde karton koli gibi sert ve birbirine yapışması zor yüzeyleri birbirine yapıştırmak için kullanılır.

Genellikle kolileme ve paketlemede kullanılır. Çoğunlukla lojistik alanda ya da depolamada kullanılır. Kolilerin emniyetli bir şekilde, açılmadan varacağı noktaya iletilmesi için koli bandı kalitesi çok önemlidir. Kargo şirketleri, büyük lojistik şirketleri ya da basit işyerleri arasında yapılan taşımalarda, ürün ve eşya paketleme işlemlerinde, büyük ya da küçük karton kolilerin sağlam bir şekilde kapanması ve içindekilerin hasarsız taşınabilmesi ya da saklanabilmesi için kalınlığına göre kutuların üzerine gereken miktarda yapıştırılır ve yüzeylerin birleşmesini, kutuların kapanmasını sağlar. Koli paketlemede kullanılan koli bantları, üretim sektörünün vazgeçilmez ambalaj malzemesidir. Yaygın  olarak kullanılan iki çeşit koli bandı çeşitleri vardır. Bunlar akrilik koli bantları ve hot melt koli bantlarıdır. Ülkemizde kullanım kolaylığı ve fiyatı bakımından en çok hot melt koli bantları tercih edilmektedir. Genellikle şeffaf koli bandı gündelik kullanım için en uygun olanlarıdır. Eğer şirketiniz, firmanız için özel olarak üretim istiyorsanız logolu koli bandı da tercihleriniz arasında yer edinmelidir.

Ülkemizde en bilinen koli bandı üreticileri Astel koli bandı, Tesa koli bandı ve Ve-Ge koli bandıdır. Piyasadaki sıradan koli bantları 100 ila 200 m arası uzunlukta üretilir. Kullanım alanları ve üretimde kullanılan malzemeye göre çeşitli sağlamlık ve kalınlıkta üretilen koli bantları, bu özelliklere göre farklı fiyatlarda satışa sunulur. Bu firmaların ürettiği koli bantları belirli bir kaliteye ve aynı oranda fiyata sahiptir. Bu firmalar için en iyi koli bandı üreticileri diyebiliriz. Bu yüzden satın alırken pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.  Bunların yanında Vege bant, Süper koli bandı, Novita koli bandı, astel koli bandı gibi üreticiler de kalite noktasında diğerlerini zorlamaktadırlar. Burada tüketici olarak seçim sizlere kalmıştır. İşte Kırtasiye sizler için bütçenize göre her türlü koli bandı çeşidini ürünleri arasında bulundurmaktadır.

KOLİ BANTLARI FİYATLARI

Her ofiste, her okulda bile bulabileceğiniz koli bantları özellikle taşımalarda ve çoğu sektörde her gün defalarca kullanılmaktadır. Kolilerin başına bir şey gelmemesi için en kaliteli koli bantlarını almanız gerekir. Doğru adrestesiniz! En ucuz koli bandı, en uygun koli bandı fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz gibi kolay ödeme yöntemlerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

bantları menüsü altından sipariş verebilir, isterseniz de toplu alımlarınız için iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlı koli bantları için istekirtaisye.com adresini tıklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.