Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

KOLİ BANTLARI VE ÇEŞİTLERİ

Koli paketlemede kullanılan koli bantları, üretim sektörünün vazgeçilmez ambalaj malzemesidir. Kolilerin emniyetli bir şekilde, açılmadan varacağı noktaya iletilmesi için koli bandı kalitesi çok önemlidir. Yaygın  olarak kullanılan iki çeşit koli bandı çeşidi vardır. Bunlar akrilik koli bantları ve hot melt koli bantlarıdır. Ülkemizde kullanım kolaylığı ve fiyatı bakımından en çok hot melt koli bantları tercih edilmektedir.

Koli Bandı Üreticileri

Ülkemizde en bilinen koli bandı üreticileri Astel koli bandı, Tesa koli bandı ve Ve-Ge koli bandıdır. Bu firmaların ürettiği koli bantları belirli bir kaliteye ve aynı oranda fiyata sahiptir. En iyi koli bandı üreticileri diyebilirz bu firmalar için. Bunların yanında Süper koli bandı, Novita koli bandı gibi üreticiler de kalite noktasında diğerlerini zorlamaktadırlar. Burada tüketici olarak seçim sizlere kalmıştır. Bütçenize göre her türlü koli bandı çeşidi İşte Kırtasiye’de online olarak satılmaktadır.

Koli Bandı Fiyatları

Koli bandını çok fazla tüketen işletmeler için özel fiyatlar verilmektedir. İster İşte Kırtasiye’den az adetlerle koli bantları menüsü altından sipariş verebilir, isterseniz de toplu alımlarınız için iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlı koli bantları için istekirtaisye.com adresini tıklayabilirsiniz.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.