Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Klozet Kapak Örtüleri

Ofislerin ve işyerlerinin temizlik konusunda en sorunlu yerleri tuvaletlerdir. Çok fazla kişinin kullandığı bir tuvalette hijyen kurallarının çok dikkatli ve titiz şekilde uygulanması gerekmektedir. Hijyen konusunda tek kullanımlık ürünlerden olan klozet kapak örtüleri, klozetin kapak kısmının üzerine serilmektedir. Bu kapak ölçüsünde özel olarak kesilmiş klozet kapak örtüleri, tuvaleti ilk defa siz kullanıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlar. Klozet kapağında oluşan bakteriler bu örtünün altında kalacağı için size son derece temiz bir alan sağlar. Kağıt ince yapısı sayesinde kolayca serilir, kullanıldıktan sonra da tuvalet içerisinde kolayca erir.

Klozet kapak örtüsü nasıl kullanılır?

Öncelikle klozet kapak örtüsünden bir adet alınır. Klozet kapağı kaldırılarak oturacağınız alan üzerine serilir. Tuvalette işiniz bittikten sonra tüm kağıt tuvalet içerisine atılır ve sifon çekilir. Peki klozet kapak örtüsü su içerisinde erir mi? Kolay bir şekilde serilen bu ürünler su içerisinde de kolay bir şekilde erir. Dolayısı ile tuvaletlerde bir tıkanma yapmaz.

Klozet kapak örtüsü nerede satılır?

En ucuz klozet kapak örtülerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta kırtasiye denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Mirada markasıyla sizlere sunduğumuz klozet kapak örtüsü modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-mirada-logo.jpg (7 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.